Více za méně

Bioderma

BIODERMA Atoderm Intensive mycí kostka 150g

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
319,90 Kč 319,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

40+ zákazníků má v Oblíbených

Atoderm Intensive mycí kostka je skvělým produktem pro čistění velmi suché až atopické pokožky. Pokožku zjemňuje a hydratuje a zamezuje pocitu svědění. Dopřává jí též potřebnou výživu. Díky aktivním složkám je posilována kožní bariéra a pokožka je chráněna před dehydratací a oslabením. Benefity: Jemně čistí. Respektuje biologickou rovnováhu pokožky. Omezuje pocity pnutí a svědění. Velmi dobrá snášenlivost a šetrnost vůči očím - Neparfemovaná. * Uživatelský test na 10 dobrovolnících ve věku od 18 do 88 let se suchou pokožkou po dobu 7 dnů. Dlouhodobé výsledky: Omezuje pocity pnutí. Hydratace pokožky: 100 % (1). Komfort pokožky: 90 % (1). Po použití nemá 83 % dobrovolníků žádné pocity pnutí pokožky (2). (1) Uživatelský test na 10 dobrovolnících ve věku od 18 do 88 let se suchou pokožkou po dobu 7 dnů. (2) Testováno pomocí korneometru na 30 dobrovolnících ve věku od 26 do 68 let se suchou až velmi suchou pokožkou a citlivou pokožkou po dobu 21 hodin. Co se děje ve vaší pokožce? Velmi suchá pokožka se vyznačuje dyskomfortem, pnutím a případně i svěděním a prasklinami, které jsou viditelné na nejvíce exponovaných nebo křehkých místech pokožky. Podrážděná až atopická pokožka se vyznačuje extrémní suchostí a zarudnutím, které jsou často pokryté drobnými puchýřky, jež způsobují svědění. Jak funguje Atoderm Intensive mycí kostka? Atoderm Intensive mycí kostka obsahuje dvě hydratační a vyživující složky, glycerin a bambucké máslo, které působí proti suchosti pokožky. Díky jemným čisticím složkám respektuje přirozenou fyziologickou rovnováhu pokožky a předchází pocitům pnutí. Je obohacena o zinek, speciální dermatologickou složku, a omezuje pronikání mikroorganismů, které zhoršují suchost pokožky. Typ pokožky: Velmi suchá až atopická. Indikace: Velmi suchá až citlivá atopická pokožka. Balení obsahuje 150 g.

Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua/Water/EAU, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Glycerin, Sodium Chloride, Zinc Sulfate, Mannitol, Polysorbate 20, Xylitol, Rhamnose, Tetrasodium EDTA, Tetrasodium Etidronate, Niacinamide, Fructooligosaccharides. [BI 474].

Dávkování: Aplikujte na navlhčenou pokožku, opláchněte a jemně osušte. Aplikujte na zdravou pokožku. Pokud suchost přetrvává, poraďte se s lékařem.

Výrobce: NAOS

EAN: 3401399373527