Canesten

CANESTEN GYN 1 DEN 0,5G Vaginální tableta 1

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
379,90 Kč 379,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Léčivý přípravek Canesten GYN 1 den komfortně léčí jen 1 vaginální tabletou kvasinkovou infekci (mykózu) a tím ulevuje od nepříjemného svědění a výtoku. Jeho aplikace je jednoduchá. Vaginální tableta obsahuje léčivou látku klotrimazol, která účinně zbavuje kvasinkové infekce. Ke kvasinkové infekci u žen často dochází v případě, kdy je narušena mikrobiální rovnováha poševního prostředí a není možné udržet pod kontrolou počet přítomných kvasinek (nejčastěji Candida albicans). Vaginální mykóza nepatří mezi pohlavně přenosné infekce. Může být nepříjemná (svědění a výtok), ale ve většině případů je poměrně jednoduše léčitelná. Výhody výrobku Ulevuje od svědění, pálení, zarudnutí, otoku, výtoku a bolesti Léčí kvasinkovou infekci (mykózu) Jediná vaginální tableta Jednoduchá jednorázová aplikace pomocí komfortního a hygienického aplikátoru Specifika produktu Klotrimazol, pokud je aplikován v oblasti genitálií, může snižovat účinnost a bezpečnost některých antikoncepčních pomůcek, jako například kondomu. Účinek je dočasný a vyskytuje se pouze v průběhu léčby. Balení obsahuje 1 vaginální tabletu a aplikátor. Canesten GYN 1 den je léčivý přípravek k vaginálnímu použití. Obsahuje léčivou látku clotrimazolum.

Jedna vaginální tableta obsahuje clotrimazolum 500 mg. Pomocnými látkami jsou monohydrát laktosy, mikrokrystalická celulosa, kyselina mléčná, kukuřičný škrob, krospovidon, pentahydrát kalcium-laktátu, magnesium-stearát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, hypromelosa.

Dávkování: Přípravek Canesten GYN 1 den je vhodný pro dívky od 12 let. Aplikace se provádí jednorázově, nejlépe večer před spaním. Tableta se zavádí co nejhlouběji do pochvy pomocí aplikátoru. Léčení nemá být prováděno během menstruace. Během léčby se nesmí používat tampony. Vždy dodržujte pokyny pro užívání přípravku, které jsou uvedeny v příbalové informaci.

Kontraindikace: V prvních třech měsících těhotenství se nemá přípravek používat. Kojení má být během léčby přerušeno. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Bayer

EAN: 8590322001004

SUKL kód: 180173

Farmakoterapeutická skupina: Klotrimazol

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek