Glyvenol

GLYVENOL 400MG Měkká tobolka 60

Produkt z
BENU lékárna
1 ks
519,90 Kč 519,90 Kč/ks

Doručení už do 60 minut

Glyvenol se používá u dospělých a dospívajících k léčbě onemocnění žilního krevního oběhu, jako je pocit únavy, napětí a tíže v nohou, otoky a bolesti způsobené dlouhodobým stáním nebo sezením. Obtíže obvykle vznikají postupně a postihují obě dolní končetiny současně (jednostranný, rychle vzniklý otok doprovázený bolestivostí může značit přítomnost závažnějšího postižení, proto prosím v takovém případě konzultujte postup s lékařem nebo lékárníkem). Glyvenol snižuje prostupnost kapilár (nejmenších krevních cév), a tím zmenšuje otoky a zároveň doprovodné příznaky, jako je pocit bolestivých, unavených a těžkých nohou, křeče atd. Působí na řadu látek, které hrají důležitou úlohu při zánětu a bolesti. Glyvenol tak ovlivňuje chorobné procesy v kapilárním řečišti, v žilách a okolní tkáni. Dále se používá u varikózního syndromu (žilní městky) a hemoroidů (řitních žilních městků). U hemoroidů Glyvenol zmenší otok v okolí konečníku a uleví od obtíží, jako jsou bolesti, svědění a mokvání.

Léčivou látkou je tribenosidum 400 mg v jedné tobolce. Pomocnými látkami jsou bezvodý ethanol, glycerol 85%, kanthaxanthin 10% (kukuřičný škrob, kanthaxanthin, čištěný kukuřičný olej, tokoferol alfa, modifikovaný škrob kukuřičného původu), bílý inkoust (šelak, oxid titaničitý, butanol, propylenglykol, isopropylalkohol), želatina.

Dávkování: Doporučená dávka přípravku pro dospělé je jedna tobolka 2x denně (ráno a večer).

Kontraindikace: Pro užívání přípravku Glyvenol v těhotenství a kojení musí být zvlášť závažné důvody. Pozorně čtěte příbalovou informaci.

Výrobce: Novartis

EAN: 5391513950551

SUKL kód: 216232

Farmakoterapeutická skupina: Tribenosid

Charakteristika: Registrovaný léčivý přípravek