Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Čerstvá pasta Omáčka z pečených rajčat

330 ml
Od českého farmáře
79,90 Kč 242,12 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Lehce nasládlá omáčka z pečených rajčat od českého výrobce.

Čerstvá rajčátka jsou upečena v troubě společně s hrubozrnnou solí. Poté je přidána čerstvá bazalka, italská rajčatová polpa a koření. Díky této omáčce vám příprava jídla zabere pár minut. Má jemnou a lehce nasládlou chuť.

Použití

Omáčku ohřejte na mírném ohni za občastného míchání, promíchejte s těstovinami a můžete podávat!

O výrobci

Čerstvá pasta je malá firma rodinného formátu z obce Kolová u Karlových Varů. Společnost Čerstvá pasta vznikla v létě roku 2012, ze snahy pana majitele Jana Blažka, který je vášnivým milovníkem italské kuchyně. V té době nebylo možné v Česku koupit čerstvou pastu bez konzervantů.

Pan Blažek sám provozoval několik restaurací. Jednu z nich měl i v italském horském středisku Cavalesse, kde nahlédl do tajů tamní gastronomie. Své zkušenosti následně předal svým zaměstnancům a začal nabízet čerstvou pastu do kvalitních restaurací a poté také prodávat na farmářských trzích. 

Od roku 2013 se jejich výroba rozšířila o chlazené omáčky a pesta. Suroviny nakupují převážně u farmářů nebo regionálních prodejců. Nepoužívají žádné konzervanty ani emulgátory, vše je stoprocentně čerstvé.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–8 °C. Po otevření spotřebujte nejdéle do druhého dne. 

Výrobce

Čerstvá pasta - Jan Blažek
Kolová 216
362 14  Karlovy Vary
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 24 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Čerstvá rajčata
Cibule
Cukr
Olivový olej
Drcená rajčata
Čerstvá bazalka
Sůl
Pepř

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota197 kJ/ kcal
Tuky2 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy5 g
z toho cukry2 g
Bílkoviny1 g
Sůl1 g
Vláknina2 g