Čerstvá pasta Omáčka gorgonzolová

330 ml
Od českého farmáře
79,90 Kč 242,12 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Gorgonzolová omáčka je jako stvořená pro milovníky plísňových sýrů. Kvalitní gorgonzola je rozpuštěna pomalu ve smetaně, poté se přidá koření a čerstvý tymián. 

Použití

Omáčku ohřejte na mírném ohni za občastného míchání, poté promíchejte s těstovinami a můžete servírovat!

Příběh Čerstvé pasty

Společnost Čerstvá pasta vznikla v létě roku 2012, ze snahy pana majitele Jana Blažka, který je vášnivým milovníkem italské kuchyně. V té době nebylo možné v Česku koupit čerstvou pastu bez konzervantů. Pan Blažek sám provozoval několik restaurací. Jednu z nich měl i v italském horském středisku Cavalesse, kde nahlédl do tajů tamní gastronomie. Své zkušenosti následně předal svým zaměstnancům a začal nabízet čerstvou pastu do kvalitních restaurací a poté také prodávat na farmářských trzích. 

Na obrázku může být: text

O výrobci

Čerstvá pasta je malá firma rodinného formátu z obce Kolová u Karlových Varů. Vyrábí vše s láskou a z těch nejlepších dostupných surovin. Už osmým rokem se zaměřuje na výrobu Italské chlazené pasty z kvalitní semolinové mouky. Jelikož je mouka pro jejich pastu nejdůležitější vstupní surovinou, mají vlastní malou mlýnici v Itálii. Díky mouce jsou jejich těstoviny tak chutné a krásně pórovité. Pro výrobu dále používají italská, přírodní formou pasterovaná vajíčka. Těstoviny Čerstvá pasta jsou více vaječné, a proto jsou tak krásně žluté a nedobarvované. 

Od roku 2013 se jejich výroba rozšířila o chlazené omáčky a pesta. Suroviny nakupují převážně u farmářů nebo regionálních prodejců.  Nepoužívají žádné konzervanty ani emulgátory, vše je stoprocentně čerstvé.

Skladování

Skladujte při teplotě 2-8 °C. Po otevření spotřebujte nejdéle do druhého dne. 

Výrobce

Čerstvá pasta - Jan Blažek
Kolová 216
362 14  Karlovy Vary
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 26 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Plísňový sýr gorgonzola
Mix parmezánových sýrů
Smetana20 %
Čerstvá šalvěj
Cukr
Sůl

Alergeny

Mléko

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota2112 kJ/ kcal
Tuky48 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy7 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny11 g
Sůl1 g
Vláknina0 g