Popis produktu

Toto extra jemné krémové tělové mýdlo je přesně to, co citlivá dětská pokožka potřebuje k dosažení nejlepšího výsledku.

Naše pokožka má složitý ekosystém a z dermatologického hlediska je známo, že mikroby žijící na naší pokožce jsou mimořádně potřebné pro její zdravé fungování. Nerovnováha může vést k různým kožním problémům, mimo jiné i k ekzému.

Pure Beginnings Probiotické krémové tělové mýdlo pro citlivou dětskou pokožku bylo vytvořeno tak, aby zahrnovalo prebiotické a probiotické složky, které pomáhají přirozené mikrobiální rovnováze pokožky. Lactobacillus Ferment - probiotická složka v tělovém mýdle, která chrání pokožku před patogenními mikroby a pomáhá při tvorbě dobrých mikrobů.

Výtažek z listů Aloe Vera - utišující a léčebná složka, která se po staletí používá k léčbě a péči o citlivou pokožku. Marulový olej - jemný olej s protizánětlivými a léčivými vlastnostmi, který zajišťuje, že krémové tělové mýdlo je výživné a zklidňující. Ultrajemné povrchově aktivní látky - dvě extra jemné povrchově aktivní látky odvozené z kokosových ořechů se používají na jemné čištění pokožky bez jejího narušení nebo podráždění.

Bez vůně - do probiotického krémového tělového mýdla nebyly přidány žádné vonné látky ani esenciální oleje, aby se zajistilo, že je vhodný pro nejcitlivější a nejjemnější pokožku miminka.pH vyvážený - pH je vyvážené stejně jako pokožka, aby se zajistilo, že pokožka není zbavena svého přirozeného promaštění a její mikrobióm není narušen.

Organická/BIO kosmetika certifikována společností Ecocert Greenlife dle normy Ecocert Standard.

O výrobci

Pure Beginnings pochází z Jižní Afriky, kde je nejvýznamnějším výrobcem přírodní kosmetiky. Na trh vstoupila tato značka v roce 2007, o sedm let později se propracovala k certifikaci Ecocert, která je dokladem nejvyšší kvality. Ve svých produktech přirozeně hojně využívá domácí rostlinné bohatství (v Jižní Africe se nachází celá čtvrtina druhů z celosvětové pokladnice flóry), což kosmetice od Pure Beginnigs dává zcela jedinečný charakter. Jak napovídá samotný název, zaměřuje se především na pečující přípravky pro nejmenší. V nich se můžou plně projevit jedinečné pozitivní účinky baobabu a rooibosu stejně jako dalších unikátních složek. Africké přírodní bohatství pomáhá značka také chránit jako partner organizace Phytotrade Africa. Vaše děti budou své šampony, mýdla a zubní pasty milovat a vy spolu s nimi.

Výrobce

Pure Beginnings (PTY) LTD
B15 Lillies Quarter, 6 Builders Way
Hillcrest, KZN, Jižní Afrika , 3610

Složení

Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract *, Helianthus annuus (Sunflower) Seed Oil, Lauryl Glucoside, Glycerin, Decyl Glucoside, Sodium Cocoyl Glutamate, Xanthan Gum, Glyceryl Caprylate, Citric Acid, Sodium Phyto, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Lactobacillus Ferment, Tocopherol.* Suroviny z ekologického zemědělství.99,5% všech složek je přírodního původu.61% všech složek pochází z ekologického zemědělství.