Z důvodu IT údržby na platební bráně, nebude možné hradit objednávky kartou on-line v ranních hodinách ve dnech 23. 2. od 1:30 do 2:30 a 24.2 od 5:00 do 6:00. Omlouváme se za případné nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

MeatPoint IQ Buřt bezdusitanový

cca 370 g
Od českého farmáře
Bez éček
cca 103,75 Kč 279,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Masité buřty ze stařeného BIO hovězího masa z vlastního ekologického chovu v Krušných horách a z farmářského vepřového. Bez lepku, bez alergenů, žádné stabilizátory, ochucovadla nebo barviva. Ručně motané buřty, připravené s láskou a péčí našim řezníkem, takže si u ohně pochutnáte!

Určeno ke spotřebě za studena nebo po tepelné úpravě.

Skladování: uchovávejte v chladu, po otevření skladujte mimo původní obal a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce: MeatPoint

Bubenečská 308/13, Praha 6
 

 

Příběh Meatpointu

Meatpoint je parta farmářů z Krušných hor, kteří na 1 300 ha volně chovají prvotřídní hovězí dobytek už od roku 1994. Před lety se rozhodli, že nechtějí používat žádnou chemii, a proto chovají zvířata přirozeným způsobem bez antibiotik a hormonů. Všechno si dělají sami, takže se za své produkty můžou zaručit od vidlí až po vidličku.

Proč dělají to, co dělají?

Jejich cílem je vrátit chuť českému hovězímu. Chtějí Čechy naučit, že hovězí maso není něco tvrdého, co jim nechutnalo ve školní jídelně. A proto spojují to nejlepší z krušnohorských tradic s nejmodernějšími technologiemi. Nehoní se za velkou produkcí a výdělky. Podstatná je kvalita masa, kterou zákazníkům nabízí. A základem toho všeho je, že zvířata jsou chována v bezstresovém prostředí na volných pastvinách. Každý kousek prochází dlouhým suchým nebo mokrým zráním, což ocení zákazník nejen na jazyku, ale už během vaření. Mít v nabídce pouze výborné vyzrálé hovězí jim ale nestačilo. A tak si dali další výzvu, pořádně masité uzeniny bez mouky a chemie. A to se jim povedlo!

Proč si Meatpoint vybral Rohlík?

„Spolupráce s Rohlíkem nám umožňuje dostat se na talíř i těm, kteří to mají do naší prodejny daleko. S fi rmou máme nejlepší zkušenosti po celou dobu procesu. Od vstupu, přes zalistování produktů až po závoz našich výrobků. Je to skvělá příležitost pro malé dodavatele.“

 

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 11 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 6 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Hovězí maso48 %
Vepřové maso48 %
BIO koření2 %
Sůl2 %
Vepřové střívko
Hovězí maso48 %
Vepřové maso48 %
BIO koření2 %
Sůl2 %
Vepřové střívko
Dusitan a dusičnan sodný mají u uzenin výjimku a nepočítají se do celkového éčkového skóre výrobku.