Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Love&ko BIO Sýr cheddar plátky

100 g
BIO
44,90 Kč 449,00 Kč/kg
Země původu: Německo,

Vynikající plátky polotvrdého sýr typu cheddar v BIO kvalitě.

Cheddar je sýr pocházející původně z jihozápadní Anglie a jeho receptura se traduje již od roku 1170Zraje dlouhých 6 až 18 měsíců, teprve poté se dostane k vám. Cheddar se vyrábí z toho nejkvalitnějšího kravského mléka podle přísných standardů díky čemuž má jemně nakyslou, ale naprosto jedinečnou chuť.

Použití

Sýr cheddar je doopravdy gastronomickou delikatesou, například své sendviče můžete obohatit těmito lahodnými plátky, které dodají této jednoduché svačině tu správnou chuť. Cheddar můžete také využít k pohoštění svých přátel prostřednictvím sýrových talířů s nakrájenými kousky křupavé bagety.

Tip! Další pochoutkou, kterou lze doma lehce připravit je obložený toust, který jen potřete bylinkovým máslem, položíte na něj plátky avokáda a cheddaru a necháte zapéct v toustovači.

O výrobci

Euroser Dairy Group je světoznámá společnost, která se zabývá výrobou a vývozem oblíbených mléčných výrobků. Vlastní také několik farem, kde se volně pasou kozy, krávy a ovce. V portfoliu společnosti tak naleznete širokou a rozmanitou škálu kvalitních jogurtů, zrajících a ochucených sýrů a tapas ve formě plněných oliv a papriček.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 1–8 °C.

Výrobce

Euroser Dairy Group Sp. z o.o.
Sp.k. ul. Geologiczna 20
02-246 Warszawa
Polsko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 40 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 11 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Pasterizované mléko Bio
Jedlá sůl
Mlékařské kultury
Syřidlo

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1424 kJ/343 kcal
Tuky27 g
z toho nasycené mastné kyseliny18 g
Sacharidy0 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny25 g
Sůl1 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.