Handl Tyrol Tyrolská sušená kýta

300 g
Prémiová kvalita
Éčka
(Celkem 2)
229,90 Kč 766,33 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Popis produktu

Tyrolská sušená kýta s tradicí od roku 1902. Společnost Handl Tyrol je po desetiletí ambasadorem tyrolské kuchyně. Vyrábí výrobky prvotřídní kvality s garancí původu všech vstupních surovin. Maso pochází z pečlivě kontrolovaných chovů v Rakousku a Německu a má certifikát kvality AMA, což znamená, že maso je pod neustálým dohledem nezávislých auditorů. K dochucení používá bylinky v prémiové kvalitě sbírané pouze ručně dle tradiční receptury, která se dědí z generace na generaci.

V produktech značky Handl Tyrol nejsou použitá žádná přidaná barviva, alergeny či látky zvýrazňující chuť. Všechny produkty jsou zároveň bez lepku a bez laktózy.

Tyrolská sušená kýta. Vakuově baleno. Masný výrobek tepelně neopracovaný. Na výrobu 100 g výrobku bylo použito 153 g vepřového masa. Obsah soli max. 5%

Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Po otevření skladujte při teplotě max. 7°C a spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce: Handl Tyrol GmbH, A-6551 Pians 33, Rakousko

 

 

Trvanlivost

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Dusitanová solící směs
Mořská sůl
Konzervant
E250 - Dusitan sodnýŠkodlivost 5 z 6
Koření
Dextróza
Konzervant
E252 - Dusičnan draselnýŠkodlivost 4 z 6
Kouř

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1205 kJ/289 kcal
Tuky19 g
z toho nasycené mastné kyseliny7.6 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny29 g
Sůl4 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.
Dusitan a dusičnan sodný mají u uzenin výjimku a nepočítají se do celkového éčkového skóre výrobku.