Diadermine Essential Care Hydratační čistící pleťové ubrousky

25 ks
139,90 Kč 5,60 Kč/ks
Země původu: Německo,

Popis produktu

Pleťové ubrousky, 25 ks v balení.

Použití

Používejte na odlíčení všech druhů make-upu, včetně voděodolného. Pleťové ubrousky účinně zbavují suchou a citlivou pokožku nečistot a hydratují pleť.

O výrobci

Společnost Henkel byla založena v roce 1876 a jako první produkt vyrábí univezální práškový prací prostředek. V roce 1907 uvádí na trh Persil, první automatický prací prostředek. Poté následuje výroba lepidel, které od roku 1928 vyváží do sousedských zemí Evropy, následně do Austálie a Jižní Ameriky. Dnes má firma několik obchodních jednotek: Adhesive Technologies vyrábí lepidla, těsnící materiály a funkční nátěry, Beauty Care působí v oblasti vlasové kosmetiky, tělové, pleťové a ústní péče, Laundry & Home Care působí na celém světě v oblasti pro detergenty a čisticí prostředky. Společnost Henkel je držitelem ceny Spolkového ministerstva pro rodinné záležitosti, seniory a mládež jako nejvelkolepější podnik v Německu.

Výrobce

Henkel AG & Co. KGaA
Düsseldorf
Germany

Složení

Aqua,
Glycerin, Paraffinum liquidum, PPG-15 stearyl ether, Parfum, Steareth-10, Glyceryl stearate, PEG-30 stearate, PEG-8, Citric acid, Phenoxyethanol, Potassium sorbate, Ethylparaben, Methylparaben.