Denivit Whitening Expert Anti-Stain Intense zubní pasta

50 ml
149,90 Kč 2 998,00 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Německo,

Popis produktu

Expert v bělení.
Denivit je expertem na bělící pasty: - Účinně odstraňuje skvrny způsobené jídlem, pitím nebo tabákem. - Navrací zubům přirozenou bělost pro zářivý úsměv. - Respektuje zubní sklovinu díky jemné a bezpečné receptuře. - Poskytuje ochranu před zubním plakem, zubními kazy a problémy s dásněmi.

Zubní pasta Denivit Anti-Stain Intense vyvinutá ve spolupráci se zubními lékaři poskytuje: 1. Efektivní odstraňování skvrn Receptura s komplexem proti tvorbě skvrn penetruje a rozpouští usazeniny na zubech a odstraňuje je až 2krát efektivněji*.

2. Viditelně bělejší zuby Speciální čistící částice výrazně snižují výskyt skvrn a obnovují přirozenou bělost vašich zubů.

Šetrný účinek na zuby Denivit je možné používat denně. Receptura s komplexem proti tvorbě skvrn rozpouští usazeniny na zubech a odstraňuje je šetrnými složkami, které jsou jemné ke zubní sklovině.

Vědecky prokázaná bělící účinnost Receptura zubní pasty Denivit byla klinicky testována. Denní čištění Denivitem viditelně redukuje skvrny.

Tester bělosti Použijte tester bělosti pro porovnání bělících účinků pasty Denivit před a po pravidelném používání.

2krát efektivnější odstranění skvrn na zubech* Viditelně bělejší zuby*

* in vitro test, v porovnání s běžnou pastou Henkel

Návod na použití - Pro dosažení viditelných výsledků si čistěte zuby pastou Denivit nejméně 2krát denně po dobu minimálně 2-3 minut. - Měňte kartáček každé 3 měsíce. - Používejte zubní nit a navštěvujte pravidelně svého zubaře. - Po použití postavte Denivit na víčko.

Výrobce: Schwarzkopf & Henkel Düsseldorf Germany

Složení

Aqua,
Sorbitol, Hydrated silica, Pentasodium triphosphate, Propylene glycol, PEG-8, Cellulose gum, Alumina, PEG-60 hydrogenated castor oil, Aroma, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Sodium sulfate, Methylparaben, CI 77891, obsahuje sodium fluoride (1 450 ppm F-).