Denivit Whitening Expert White & Brilliant zubní pasta

50 ml
149,90 Kč 2 998,00 Kč/l
Země původu: Německo,

Popis produktu

Expert v bělení.
Denivit je expertem na bělící pasty: - Účinně odstraňuje skvrny způsobené jídlem, pitím nebo tabákem. - Navrací zubům přirozenou bělost pro zářivý úsměv. - Respektuje zubní sklovinu díky jemné a bezpečné receptuře. - Poskytuje ochranu před zubním plakem, zubními kazy a problémy s dásněmi.

Zubní pasta Denivit White & Brilliant vyvinutá ve spolupráci se zubními lékaři poskytuje: 1. Bělejší zuby a oslňující lesk Receptura s komplexem proti tvorbě skvrn odstraňuje plak a leští povrch zubů pro až o 2 odstíny bělejší zuby a zářivý úsměv.

2. Ochrana proti skvrnám Speciální receptura chrání zuby od opětovné tvorby skvrn po dobu až 12h* způsobenou běžnými potravinami a jídlem. Pro ještě více dlouhotrvající bělící efekt.

Šetrný účinek na zuby Denivit je možné používat denně. Receptura s komplexem proti tvorbě skvrn rozpouští usazeniny na zubech a odstraňuje je šetrnými složkami, které jsou jemné ke zubní sklovině.

Vědecky prokázaná bělící účinnost Recetura zubní pasty Denivit byla klinicky testována. Denní čištění Denivitem viditelně redukuje skvrny.

Tester bělosti Použijte tester bělosti pro porovnání bělících účinků pasty Denivit před a po pravidelném používání.

Okamžité odstranění skvrn. Až 12h ochrana proti skvrnám*

* in vitro test, v porovnání s běžnou pastou Henkel

Návod na použití - Pro dosažení viditelných výsledků si čistěte zuby pastou Denivit nejméně 2krát denně po dobu minimálně 2-3 minut. - Měňte kartáček každé 3 měsíce. - Používejte zubní nit a navštěvujte pravidelně svého zubaře. - Po použití postavte Denivit na víčko.

Výrobce: Schwarzkopf & Henkel Düsseldorf Germany

Složení

Aqua,
Sorbitol, Hydrated silica, Pentasodium triphosphate, Propylene glycol, PEG-8, Sodium lauryl sulfate, Cellulose gum, Alumina, Aroma, Sodium fluoride, Zinc sulfate, Ubiquinone, Pumice, Sodium saccharin, Sodium chloride, Sodium sulfate, Methylparaben, Limonene, Eugenol, CI 77891, obsahuje fluorid sodný (1 450 ppm F-).