Denivit Whitening Expert White & Brilliant zubní pasta

20 ml
149,90 Kč 7 495,00 Kč/l
Země původu: Německo,

Popis produktu

Denivit White & Brilliant Intense zubní pasta byla vyvinuta ve spolupráci se zubními lékaři a poskytuje:
1. Viditelně bělejší zuby*: Odstraňuje i ty nejodolnější skvrny z povrchu zubů Jedinečná receptura s profesionální bělící podporou účinně odstraňuje až 90 % nejodolnějších povrchových skvrn, pro až o 100 % bělejší zuby za 1 týden**.

2. Obnovuje přirozenou bělost zubů pro zářivě bílé zuby Bělící mikro-částice leští zubní povrch pro zářivě bílé zuby. Je speciálně doporučen pro milovníky čaje, kávy a červeného vína a pro kuřáky.

Účinná a jemná péče Denivit White & Brilliant Intense obsahuje účinné, přesto jemné ingredience, které bělí vaše zuby a respektují zubní sklovinu. Receptura s fluoridem poskytuje optimální ochranu proti plaku, zubnímu kazu a problémům dásní.

Tester bělosti Použijte tester bělosti pro porovnání bělících účinků pasty Denivit před a po pravidelném používání.

Odstraňuje až 90 % nejodolnějších skvrn*

*in vitro test ** v porovnání s běžnou pastou Henkel

Použití: čistěte si zuby pastou Denivit White & Brilliant Intense 2x denně po dobu 2-3 minut jeden týden místo vaší běžné zubní pasty. Po 7 dnech používání je doporučeno používat Denivit White & Brilliant denní zubní pastu pro udržení bělícího výsledku.

Výrobce: Schwarzkopf & Henkel Düsseldorf Germany

Složení

Aqua,
Sorbitol, Hydrated silica, Pentasodium triphosphate, PEG-32, Alumina, Aroma, PEG-60 hydrogenated castor oil, Sodium lauryl sulfate, Xanthan gum, Sodium fluoride, Sodium saccharin, Pumice, Sodium sulfate, Ubiquinone, Methylparaben, Limonene, CI 77891, Obsahuje fluorid sodný (1 450 ppm F-).