Handl Tyrol Light vepřová pečeně

70 g
Prémiová kvalita
79,90 Kč 1 141,43 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Zauzená vepřová pečeně se sníženým obsahem tuku na 3 %.

Vepřová pečeně speciálně vyvinuta pro zdravý, životní styl. Kombinuje vlastní tradice jako je ruční výroba nebo rodinné receptury se současnou, moderní výživou. Obsahuje pouze 3 % tuku, a navíc je bohatým zdrojem vápníku.

Vepřová pečeně se ochutí čerstvými bylinkami, nechá se sušit na čistím, horském vzduchu, a nakonec se lehce zaudí nad bukovým dřevem. Vyznačuje se jemnou, plnou chutí.

Karree leicht je držitelem pečetě kvality AMA (nejvyšší kvalita, 100% rakouský původ).

Použití

Vepřovou pečeni si můžete dopřát na máslem pomazaném, čerstvém pečivu. Skvěle se hodí také jako součást zeleninových salátů, kde jejich chuť zvýrazní. Nejlépe si ji však vychutnáte jen tak samotný v kombinaci s plísňovými sýry a sklenkou dobrého vína.

Co jste možná nevěděli...

Základem úspěchu Handl Tyrol je v zachování tradiční řemeslné výroby a původních rodinných receptur, proto ve výrobcích nenaleznete žádná přidaná barviva ani látky zvýrazňující chuť.

Používají výhradně vybrané maso s kontrolovaným původem. Maso s pečetí kvality AMA pochází z Rakouska a maso s certifikátem QS nachází původ v Německu, převážně z oblasti Bavorska.

Surové maso doplňují čerstvé, ručně sbírané bylinky, které dají pochoutkám na správné, charakteristické chuti. Kombinace a poměr bylinek je rodinným tajemstvím, jedná se ale především o mořskou sůl ze Sicílie, jalovec se speciálním zpracováním, česnek z lokálních farem a pepř z Brazílie.


O výrobci

Historie společnosti Handl Tyrol se váže k roku 1902, kdy Karl Handl I. otevřel své první řeznictví v centru Pians, Tyrolsko. Specializuje se na výrobu originálních specialit z CHZO jako je Tiroler Speck, šunky, syrové klobásky a další lahůdkové tapas.

Maso pochází z pečlivě kontrolovaných chovů z Rakouska a Německa. Navíc musí být držitelem certifikátu kvality AMA, což znamená, že je maso pod neustálým dohledem auditorů. K dochucení používá ty nejlepší bylinky, které jsou mimo jiné sbírané výhradně ručně. Všechny receptury jsou rodinného dědictví, a tak přechází vždy z generace na generaci.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 2–7 °C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Handl Tyrol GmbH
Bundesstraße 33
6551 Gemeinde Pians
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 27 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Dusitanová solící směs
Jedlá mořská sůl
Konzervant
E250 - Dusitan sodný
Dextróza
Koření
Konzervant
E252 - Dusičnan draselný
Kouř
Obsah tuku nejvýše8.5 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota647 kJ/153 kcal
Tuky3 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.2 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny31 g
Sůl4 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.