Handl Tyrol Light vepřová pečeně

70 g
Prémiová kvalita
74,90 Kč 1 070,00 Kč/kg
Země původu: Rakousko,

Light vepřová pečeně s tradicí od roku 1902. Maso pochází z pečlivě kontrolovaných chovů v Rakousku a Německu a má certifikát kvality AMA, což znamená, že maso je pod neustálým dohledem nezávislých auditorů.

Vepřové karé (pečeně) s nízkým obsahem tuku, uzené za studena a sušené vzduchem. V důsledku odstranění viditelné vrstvy tuku minimálně o 60% méně tuku než špek karé. 100 g karé bylo vyrobeno ze 147 g vepřového masa.

Baleno v ochranné atmosféře.

 

Použití

Určeno k přímé konzumaci.

Je vhodná jak na studené obložené mísy, tak i na pečivo jako chutná svačinka. Lze ji použít i pro tepelné zpracování do receptů, jak znázorňuje video výše.

O výrobci

HANDL TYROL je rakouský rodinný podnik se sídlem v Pians / Tyrolsku, který se specializuje na výrobu originálních specialit z CHZO Tiroler Speck, šunky, syrových klobás a pečení. HANDL TYROL je významným velvyslancem tyrolských specialit a tyrolské kuchyně.

Společnost se svým zaměřením na svou domovinu pevně drží prst na pulsu a zdůrazňuje aktuálnost touhy po sounáležitosti, přirozenosti a pravosti. S touto obecnou potřebou vlasti a trendem směrem k regionálnosti zažila společnost HANDL TYROL obrovskou přitažlivost s nespočetnými tyrolskými lidmi.

Skladování

Skladujte při teplotě od 2-7 °C. Po otevření spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

Handl Tyrol GmbH
A-6551 Pians 33
Rakousko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 27 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 10 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Dusitanová solící směs
Jedlá mořská sůl
Konzervant
E250 - Dusitan sodný
Dextróza
Koření
Konzervant
E252 - Dusičnan draselný
Kouř
Obsah tuku nejvýše8.5 %

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota647 kJ/153 kcal
Tuky3 g
z toho nasycené mastné kyseliny1.2 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny31 g
Sůl4 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.