Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

-16%

Ariel Original Prací Prášek (6,5kg)

Ariel Original Prací Prášek (6,5kg)

100 praní
Trvale výhodná cena %
499,90 Kč 599,90 Kč (5,00 Kč/praní)
Popis produktu

Když dobře vypadáte a pěkně voníte, cítíte se dobře. Všechno to začíná tím, aby bylo vaše prádlo co nejlépe vyprané. A tady přichází na řadu prací prášek Ariel Regular. Odstraňuje odolné skvrny tím, že proniká hluboko do vláken. Zabraňuje tomu, aby se skvrny v tkanině fixovaly. Odstraňuje dokonce i skvrny, které jsou příčinou zápachu, jako například od potu, a tělesné pachy. Vašemu oblečení dá nádherně čistý vzhled a vůni. Funguje už při 30 °C, takže pokud chcete, aby vaše bílé prádlo zůstalo zářivé, použijte prací prostředek Ariel. Oblečení můžete prát bez obav opakovaně. Pokud chcete větší dávku svěží vůně a hebkosti, používejte společně s aviváží Lenor a vonnými perličkami Unstoppables. Ariel Regular je k dostání také jako tekutý prací prostředek a kapsle na praní.

Vlastnosti a výhody:

  • Skvěle odstraňuje skvrny už při prvním praní
  • Prášek se rychle rozpouští a na prádle nezanechává stopy
  • Skvělé čisticí účinky u bílého prádla i při praní na 30 °C
  • Pomáhá odstraňovat zaschlé skvrny
  • Zabraňuje usazování nečistot a skvrn v tkanině
  • Oblečení pak úžasně vypadá a voní čistotou

Varování: Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

Složení

5–15% Aniontové Povrchove Aktivní Látky, Belicí Cinidla Na Bázi Kyslíku, <5% Neiontové Povrchove Aktivní Látky, Fosfonáty, Polykarboxyláty, Zeolity, Enzymy, Optické Zjasnovace, Parfémy, Hexyl Cinnamal

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK