-12 %

Lenor Unstoppables Dreams Vonné Perličky Do Praní

285 g
Trvale výhodná cena
219,90 Kč 771,58 Kč/kg249,90 Kč
Země původu: USA,

Popis produktu

Vonné perličky se přidávají do praní a jsou vhodné pro veškeré aktivně nošené oblečení, u kterého snadno vyprchá svěží vůně.

Perličky propůjčí vašim šatům tu nejdéle trvající svěží vůni, jakou jste kdy zažili. Lenor Unstoppables se totiž přidávají do bubnu pračky už před začátkem praní, takže tkaniny prostoupí více vůně, která se postupně pomalu uvolňuje. Přidávejte je do pračky před každým praním. S perličkami pro intenzivní vůni prádla Lenor Unstoppables získáte až 12 týdnů svěžejší vůně (při uskladnění prádla v šatníku).


Použití

Perličky pro intenzivní vůni prádla se vsypávají přímo do bubnu pračky před praním. Jak je používat?

1) Vsypte přímo do bubnu pračky pro zintenzivnění svěží vůně prádla.
2) Hodí se pro všechny barvy, látky a do každého praní. Skvělé jsou hlavně pro sportovní oblečení a ručníky.
3) Přidejte prací prostředek a svou oblíbenou aviváž jako obvykle.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. Roku 1837 ho založili William Procter a James Gamble. Mezinárodní expanzi firma začala roku 1930 koupí anglické firmy Thomas Hedley Co., po níž v následujících desetiletích následovalo mnoho dalších převzatých firem, mezi nimi též Rakona Rakovník. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B. 

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výrobce

Procter & Gamble Czech Republic s.r.o.
Ottova 402
269 32 Rakovník

Složení

Perfumes, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool