Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Ovocňák pyré Jablko - Hruška - Rakytník 200 g

Ovocňák pyré Jablko - Hruška - Rakytník

Ovocňák pyré Jablko - Hruška - Rakytník

200 g
22,90 Kč (114,50 Kč/kg)
Popis produktu

100% ovocné pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce, pocházející z certifikovaných sadů a od prověřených pěstitelů. Na těchto 200g bylo zpracování 260g čerstvých jablek a švestek, plných vitamínů a minerálů. Ošetřeno pouze pasterací, bez jakékoliv chemie, přidaného cukru či konzervantů. Chuť a barva se může lišit v závislosti na odrůdě surovin a ročním období. Pyré je vhodné i pro děti od ukončeného 5. měsíce. Rakyník je považován za rakytník severu, má velmi vysoký obsah vitamínu C a jako jediný zástupce flóry má kompletní obsah aminokyselin. Řadí se mezi super potraviny a je výborný na podporu imunity. Naproti tomu hruška, je pomáhá doplnit energii a vodu do našeho organismu. Zahání pocit žízně a díky převládající fruktóze ji velmi dobře snáší diabetici. Vitamíny rakytníků doplňuje o celou škálu důležitých minerálů jako je draslík, hořčík a železo.

Skladujte při teplotě 0–25°C

Složení

SLOŽENÍ: 55% jablečná dřeň, 40% hrušková dřeň, 5% rakytníková dřeň

Alergeny: neobsahuje

Výživové údaje: Energetická hodnota – 278kJ/65kcal, Tuky – <0,08g z toho nasycené mastné kyseliny – <0,03g , Sacharidy – 15,73g, z toho cukry 13,8g, Vláknina – <1,8g, Bílkoviny – 0,81g, Sůl – <0,01g

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK