Ovocňák pyré Jablko - Hruška - Rakytník

200 g
24,90 Kč 124,50 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

100% ovocné pyré je vyrobeno z pečlivě vybraného, kvalitního ovoce, pocházející z certifikovaných sadů a od prověřených pěstitelů. Na těchto 200g bylo zpracování 260g čerstvých jablek a švestek, plných vitamínů a minerálů. Ošetřeno pouze pasterací, bez jakékoliv chemie, přidaného cukru či konzervantů. Chuť a barva se může lišit v závislosti na odrůdě surovin a ročním období. Pyré je vhodné i pro děti od ukončeného 5. měsíce. Rakyník je považován za rakytník severu, má velmi vysoký obsah vitamínu C a jako jediný zástupce flóry má kompletní obsah aminokyselin. Řadí se mezi super potraviny a je výborný na podporu imunity. Naproti tomu hruška, je pomáhá doplnit energii a vodu do našeho organismu. Zahání pocit žízně a díky převládající fruktóze ji velmi dobře snáší diabetici. Vitamíny rakytníků doplňuje o celou škálu důležitých minerálů jako je draslík, hořčík a železo.

Skladujte při teplotě 0-25°C

 

 

Proč děláte to, co děláte

Protože si myslím, že šizených potravin už bylo za 20 let dost. Od počátku věků se nepoctivým řezníkům krátili končetiny, nebo se házeli do šatlavy. Dnes se toto schovává za "regionální rozdíly v chutích klientů" a obchodní politiku zahraničních řetězců, které nikdo neumí zkrotit. Přitom ještě před 20 lety jsme měli 6x větší produkci, než byla naše spotřeba a dnes jsme sotva na 25%! Dělat kvalitu není těžké, těžké je si ji obhájit a vysvětlit klientovi, proč by si ji měl koupit. Naštěstí i zdraví se už dnes čím dál více promítá do peněz a lidé začínají uvažovat na příčinnou určitých potíží, která často souvisí s tím co konzumujeme. 6 let rosteme a 6 let se nám potvrzuje, že náš postoj je správný. A proto děláme, co děláme.

Proč jsou vaše produkty výjimečné, co děláte jinak?

My děláme mošty a pyré tak, jako si ho lidé vždy dělali doma. Díky novým technologií a balením umím dnes "po domácku" vyrobenou kvalitní potravinu dostat ke klientovi a vůbec nemusíme používat chemii, aroma, cukr nebo konzervanty. Prostě to co v okolí 100km kolem nás vyroste, my přivezme, přebereme a z čerstva okamžitě zpracujeme. Zákazník tak dostává kvalitní produkt, ve spotřebitelsky pohodlném balení, maximální kvalitě a čerstvosti. Potravinu, která vyrostla v jeho přirozením prostředí a jeho tělo je tak na ni zcela připraveno. Nemusí se bát alergie, chemie, pesticidů, a dostane hromadu vitamínů aniž by musel vyhledávat nějaké exotické ovoce.

Co vám Rohlík přináší?

Je výborným prostředníkem mezi naší menší výrobou a koncovým spotřebitelem. Bez zbytečných nákladů na listování a různé bonusy, má zájem prodávat kvalitní produkty a umí je rychle a efektivně doručit.

 

 

Složení

Jablečná dřeň55 %
Hrušková dřeň40 %
Rakytníková dřeň

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota278 kJ/65 kcal
Tuky0.08 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.03 g
Sacharidy15.73 g
z toho cukry13.8 g
Bílkoviny0.81 g
Sůl0.01 g
Vláknina g