• Milí zákazníci, i o svátcích jsme tu pro Vás a můžete si objednat tak, jak jste zvyklí. Přejeme Vám klidné svátky! Váš Rohlik.cz

Laguna univerzální prací gel (1,5 l)

42 praní
99,90 Kč 2,38 Kč/praní
Země původu: Česká republika,

Prací gel na bílé i barevné prádlo s příjemnou vůní fialek a magnólie.

Odstraňuje nečistoty při nižších i vyšších teplotách (30–60 °C). Obsahuje látku zabraňující tvorbě žmolků a dobře se rozpouští, proto je vhodný do automatických praček i na ruční praní.

  • vhodný na bílé i barevné prádlo
  • objem balení: 1,5 l
  • 42 pracích dávek

Použití

Při praní a čištění prádla respektujte pokyny uvedené výrobcem na etiketě. Nepoužívejte na vlnu a hedvábí.

O výrobce

Zenit, spol. s r.o. je ryze česká společnost s více jak 20letou tradicí. Ve vlastním závodě v Čáslavi vyrábí prostředky bytové chemie, kosmetické přípravky a čističe pro profesionální úklid. V roce 2003 byla firma certifikována dle normy ISO 9001, jejíž dodržování je každoročně prověřováno Bureau Veritas.

Nové výrobky vyvíjí podle nejnovějších poznatků vědy a výzkumu v souladu s legislativními požadavky a s velkým důrazem na ochranu životního prostředí. Mezi nejznámější značky patří Real, Solvina, Real profi, Lotos, Alba efekt, Hit, Lena, Laguna a Riva.

Skladování

Skladujte v dobře uzavřených obalech na suchém, chladném a dobře větraném místě. Skladujte ve svislé poloze, aby se zabránilo únikům a úkapům.

Uchovávejte odděleně od potravin, krmiv a léků při teplotě 5–25 °C.

Výrobce

Zenit, spol. s r.o.
Pražská 162
286 01 Čáslav
Česká republika