Kysané zelí s koprem – kvašená zelenina, sáček

0,6 kg
94,90 Kč 158,17 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Nakupujte přímo z receptů za pár sekund

Český výrobek ojedinělý svou chutí, kvalitou a zpracováním.

Zakoupením výrobku podpoříte své zdraví a zároveň pomůžete dětem. Část peněz z prodeje tohoto výrobku jde prostřednictvím Fond Sidus na pomoc nemocným dětem. Děkujeme.

Použití

Kysané zelí nemusí být podáno „jen tak“, i když i to je pochoutka, ale když je dochuceno, v tomto případě koprem, můžeme vytvořit ještě voňavější variantu přílohového salátu. Stačí přidat na drobno nakrájenou cibulku, kvalitní panenský olej, který salát zjemní a obohatí o další tělu potřebné výživné látky. 

O výrobci

Fond Sidus je neziskovou organizací, která si klade za cíl dlouhodobě podporovat nemocné a potřebné, a to po finanční i materiální stránce. Fond Sidus byl založen 25.8.2006 jako obecně prospěšná společnost (o.p.s.). V roce 2015 byl transformován, v rámci neziskových organizací, a zapsán jako ústav (z.ú.). Od roku 2012 rozšířili portfolio činností i do oblastí vzdělávání dětí (publikační činnost s edukativním záměrem) a také do oblasti zdravé výživy (zaměřeno na děti a mládež).

Skladování

Uchovávejte při teplotě od 1 °C do 8 °C. Případné nafouknutí balení není na závadu, naopak prokazuje živé bakterie mléčného kvašení.

Výrobce

Fond Sidus, z.ú.
Primátorská 40 
Praha 8  180 00
Česká republika

Složení

Bílé zelí98 %
Kopr1 %
Mořská sůl1 %
Hořčičné semínko
Koření
Aktivní bakterie mléčného kvašení

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota91 kJ/22 kcal
Tuky0.3 g
z toho nasycené mastné kyseliny0 g
Sacharidy3.7 g
z toho cukry0.1 g
Bílkoviny1 g
Sůl1 g
Vláknina g

Alergeny

Hořčice
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.