Slide 1 of 2

Fratelli Beretta Prosciutto di Parma P.D.O.

70 g
Prémiová kvalita
99,90 Kč 1 427,14 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Lahodná parmská šunka prémiové značky Fratelli Beretta.

Parmská šunka ze závodu Langhirano, kde zraje 12 měsíců podle striktních pravidel Consorzio Parma. Je sladká a aromatická. 

Přeneste si domů italskou atmosféru a tradici v nejvyšší kvalitě. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit a respektují původní receptury.

Těstoviny, Prosciutto, Grana

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin, vitamínů B1 a B2, minerálů jako je zinek a železo, a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Vhodná do italských pokrmů, např. na pizzu či do těstovin. Může být však i oblohou salámových mís na různých oslavách a rautech. Je také skvělou pochoutkou k vínu.

O výrobci

Firma Beretta byla založena roku 1812. Unikátní chuť nejlepší italské sušené šunky je tajemstvím rodinné společnosti, kde se mísí tradiční přístup a neustálá inovace. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit a respektují původní receptury. Firma Beretta se stala jednou z nejdůležitějších a nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu. 

categoria-prodotto

Skladování

Skladujte při teplotě 0-4°C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 54 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 21 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Sůl

Nutriční hodnoty na 100 G

Energetická hodnota1036 kJ/248 kcal
Tuky15 g
z toho nasycené mastné kyseliny5 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0 g
Bílkoviny28 g
Sůl5 g
Vláknina g