Fratelli Beretta Hovězí Carpaccio F.S.

60 g
Prémiová kvalita
Vyprodáno. Očekáváme v pátek.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Itálie,

Tence nakrájené a jemně kořeněné syrové hovězí maso prémiové kvality.

Tradiční italské carpaccio se vyrábí z vybraných kousků hovězího masa, které se lehce nasolí. Poté se nakrájí na extra tenké plátky. Tak neváhejte a dopřejte si tuto pochoutku!

Slovo carpaccio se v dnešní době používá pro jakékoliv jídlo nakrájené na tenoučké plátky, jedná se zejména o tuňáka, lososa, hovězí maso, ale také ovoce a zeleninu.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Carpaccio je ideální volbou jako předkrm, doporučujeme podávat s olivovým olejem, citrónovou šťávou a hoblinkami parmazánu. Vychutnat si ho můžete ale i samotný ke kvalitnímu vínu.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě do 4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 75 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 21 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.