Fratelli Beretta

Fratelli Beretta Speck Alto Adige I.G.P.

80 g
Prémiová kvalita
 73,90 Kč 923,75 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Speck je název vztahující se na druh italského prosciutta.

Italský speck se vyrábí z pečlivě vybraného libového masa, poté se naloží do marinády a nechá se zrát. Nakonec se krátce zaudí na bukovém dřevě a jalovcových bobulích. Vyznačuje se kořeněnou chutí a větším tukovým mramorováním.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Speck se hodí na přípravu předkrmů, do salátů anebo ji můžete přidat na pizzu. Vychutnat si ho můžete ale i v kombinaci se sklenkou dobrého vína.

O výrobci

Salumificio Fratelli Beretta, rodinný italský podnik s historií sahající až do roku 1812. Společnost se zabývá zpracováním masa, kde se mísí tradiční přístup s původními italskými recepturami a neustálá inovace. Podnik nabízí široký sortiment masných výrobků pod známými značkami jako jsou Beretti, Pure Beretti, Čerstvá Salumeria anebo Merendino. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit. Firma Salumificio Fratelli Beretta se stala jedním z nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu.

Skladování

Skladujte v chladničce při teplotě 0–4 °C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 79 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 30 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.