Slide 1 of 2

Fratelli Beretta Speck Alto Adige I.G.P.

80 g
Prémiová kvalita
69,90 Kč 873,75 Kč/kg
Země původu: Itálie,

Lahodná šunka Speck prémiové značky Fratelli Beretta.

Speck se vyrábí v závodu v Alto Adige. Z pečlivě vybraného libového masa. Uzené na bukovém dřevu a jalovcových bobulích.

Přeneste si domů italskou atmosféru a tradici v nejvyšší kvalitě. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit a respektují původní receptury.

Maso Fratelli Beretta

Maso Fratelli Beretta se může pyšnit vysokým obsahem kvalitních bílkovin, vitamínů B1 a B2, minerálů jako je zinek a železo, a redukovaných tuků, které jsou dokonale vyvážené mezi nasycenými, nenasycenými a polynenasycenými prvky.

Použití

Vhodné do italských pokrmů, např. na pizzu či do těstovin. Může být však i oblohou salámových mís na různých oslavách a rautech. Je také skvělou pochoutkou k vínu.

O výrobci

Firma Beretta byla založena roku 1812. Unikátní chuť nejlepší italské sušené šunky je tajemstvím rodinné společnosti, kde se mísí tradiční přístup a neustálá inovace. Ochranné známky zajišťují, že výrobky pochází pouze z původních lokalit a respektují původní receptury. Firma Beretta se stala jednou z nejdůležitějších a nejreprezentativnějších výrobců italského potravinářského průmyslu. 

Skladování

Skladujte při teplotě 0-4°C.

Výrobce

Salumificio Fratelli Beretta S.p.A
Fratelli Bandiera 12
20056 Trezzo sull'Adda
Itálie

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 71 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 21 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Vepřové maso
Jedlá sůl
Kořenící směs
Dextróza
Fruktóza
antioxidant
E301 - Askorban sodný
Konzervant
E250 - Dusitan sodný

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1239 kJ/297 kcal
Tuky19 g
z toho nasycené mastné kyseliny6.6 g
Sacharidy0.5 g
z toho cukry0.5 g
Bílkoviny31 g
Sůl4.4 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.