Mr. Proper Sprej na čistění koupelny

500 ml
64,90 Kč 129,80 Kč/l
Země původu: Itálie,

Sprej na čištění koupelny

Odstraňuje odolný vodní kámen i usazené nečistoty a zanechává svěží citronovou vůni.

Čistič si poradí s vápenatými usazeninami, se skvrnami, zbytky mýdla a dalšími nečistotami v koupelně. Využijete ho pro čištění umyvadel, sprch, van nebo kachliček. 

Použití

  1. Otevřete otočením rozprašovače.
  2. Prostředek důkladně nastříkejte na povrch, který chcete vyčistit.
  3. Opláchněte nebo otřete vlhkým hadříkem.
  4. Na odolných skvrnách nechte působit.

Ředěný prostředek je vhodný i na barvené a lakované povrchy. Nepoužívejte na mramor nebo kámen, obsahující mramor, smalt, nábytek, koberce nebo jiné textilie.

Před použitím na starších nebo opotřebovaných površích prostředek nejprve vyzkoušejte na malé, nenápadné ploše. Nikdy nenechte prostředek působit déle než 10 minut.

O výrobci

The Procter & Gamble Company je americký nadnárodní koncern podnikající především v oblasti drogistického zboží. P&G svými značkami působí v deseti segmentech spotřebního zboží od dětských plen, přes prací prášky, ženské hygienické prostředky, vlasovou péči, holící potřeby až po zubní hygienu a zdravotnické potřeby. Mezi nejznámější značky patří Pampers, Tide, Ariel, Always, Head & Shoulders, Old Spice, Pantene, Braun Gillette, Venus, Vicks a Oral B.

Skladování

Uchovávejte v suchu. 

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Při zasažení očí, oči okamžitě důkladně vypláchněte velkým množstvím vody. Po každém použití si důkladně umyjte ruce. Lidé s citlivou nebo poškozenou pokožkou by se měli vyvarovat delšího kontaktu s výrobkem.

Výrobce

The Procter & Gamble Company
Procter and Gamble Plz
Cincinnati, OH 45202
Spojené státy americké