Farma Bláto Jogurt z pastvy bílý

370 ml
Od českého farmáře
Bez éček
49,90 Kč 134,86 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Produkt z kvalitního mléka z pastvy se zvýšeným obsahem vitamínů a omega 3 mastných kyselin. Vyrobeno klasickou metodou zrání v obalu. Jogurt není zahušťován škroby. 

Jogurty vyrábíme z plnotučného mléka od našich krav z volného chovu na pastvinách, jen za pomoci termofilní kultury bez dalších přídavků, jako sušeného mléka a dalších zahušťovadel. Pro ty, kteří dávají přednost svojí domácí marmeládě, vyrábíme neochucený přírodní "Jogurt z pastvy". Naše jogurty se vymykají také tím, že jsou vyráběny ze sladkého mléka, díky krmení krav které je prosté siláží. Takové mléko je na trhu vzácností.

Skladujte při teplotě 2 až 8 stupňů Celsia / po otevření ihned spotřebujte

 


 

Farma Bláto

Na začátku příběhu farmy Bláto bylo rozhodnutí Katky s Martinem opustit Prahu. Z velkoměsta odešli do malebné vesničky na Kutnohorsku, kde našli zchátralý mlýn s rybníkem, který proměnili v místo, odkud dnes dodávají kapry, štiky i candáty s výjimečně dobrým a kvalitním masem. Od roku 2012 rozšířili svoje hospodářství i na statek v obci Bláto, kde, jak sami říkají, se věnují s lázeňskou péčí o zvířata a oni jim to oplácejí výborným mlékem z pastvy na ručně vyráběné sýry, máslo, jogurty nebo tvaroh.

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 5 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Kravské mléko
Jogurtová kultura

Alergeny

Mléko