Farma Bláto Jogurt jahodový

370 ml
Od českého farmáře
59,90 Kč 161,89 Kč/l
Český původ na rohlíku
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Produkt z kvalitního mléka z pastvy se zvýšeným obsahem vitamínů a omega 3 mastných kyselin. Vyrobeno klasickou metodou zrání v obalu.  Jogurt není zahušťován škroby. 

Jogurty vyrábíme z plnotučného mléka od našich krav z volného chovu na pastvinách, jen za pomocí termofilní kultury bez dalších přídavků, jako sušeného mléka a dalších zahušťovadel. Do ochucených jogurtů nám dodává marmeládu mlékařský profesionál, společnost Milcom a.s. Marmeláda obsahuje E. Jsou to ovšem E, kukřičný škrob, kyselina a zahuštění marmelády. Marmeláda neobsahuje konzervační a stabilizační E a proto výrobci důvěřujeme. Naše jogurty se vymykají také tím, že jsou vyráběny ze sladkého mléka, díky krmení krav které je prosté siláží. Takové mléko je na trhu vzácností.

Skladujte při teplotě 2 až 8 stupňů Celsia / po otevření ihned spotřebujte

 


 

Farma Bláto

Na začátku příběhu farmy Bláto bylo rozhodnutí Katky s Martinem opustit Prahu. Z velkoměsta odešli do malebné vesničky na Kutnohorsku, kde našli zchátralý mlýn s rybníkem, který proměnili v místo, odkud dnes dodávají kapry, štiky i candáty s výjimečně dobrým a kvalitním masem. Od roku 2012 rozšířili svoje hospodářství i na statek v obci Bláto, kde, jak sami říkají, se věnují s lázeňskou péčí o zvířata a oni jim to oplácejí výborným mlékem z pastvy na ručně vyráběné sýry, máslo, jogurty nebo tvaroh.

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 7 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

kravské mléko, jogurtová kultura, ochucující složka (jahoda, cukr, glukózový sirup, jablko, višeň, aronie, modifikovaný škrob, kyselina E330, zahušťovadlo E415 a E418, voda).

Alergeny: kravské mléko (7)

obsah tuku min. 3,5% hm.