-37 %

Dermacol Aroma Ritual - hřejivý tělový peeling jablko a skořice

200 g
Akce do 30. 4.
99,90 Kč 499,50 Kč/kg159,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

Cukrový tělový peeling s vůní jablka a aromatické skořice.

Cukrový tělový peeling s vůní jablka a aromatické skořice dokonale čistí a vyhlazuje pokožku těla a navrací jí tak vitalitu. Peeling obsahuje krystalky cukru, které šetrně odstraňují odumřelé kožní buňky a výsledkem je hedvábně jemná pokožka na dotek. Hřejivá vůně červeného jablka a aromatické skořice potěší vaše smysly a zbaví vás pocitu chladu a únavy.

Použití

Doporučuje se aplikovat 1x týdně, poté důkladně opláchnout.

O výrobci

Původní česká značka Dermacol už víc než půl století zdokonaluje pleť a pečuje o krásu žen. Vznikla v barrandovských filmových ateliérech, kdy se spojili dermatologové z tehdejšího Ústavu lékařské kosmetiky a odborníci na filmový make-up. Cílem bylo vyvinout krycí make-up na běžné použití pro osoby trpícími kožními problémy. Firma Dermacol neustále rozšiřuje svoji nabídku. V roce 1991 se oddělila od Filmových studií Barrandov a stává se českou rodinnou firmou. Je nejúspěšnější českou kosmetikou, která expandovala do více než 60 zemí světa. Dermacol je certifikovaný výrobce kosmetiky, jeho výrobky splňují přísné nároky na kvalitu spojenou s nejnovějšími poznatky výzkumu v kosmetologii, jsou vyráběny v souladu s požadavky GMP (Good manufacturing practise) a normou ISO a své výrobky na zvířatech netestuje.

Skladování

Uchovávejte v suchu při teplotě 5-25°C, chraňte před přímým slunečním svitem, po použití obal dobře uzavřete.

Výrobce

Dermacol, a.s.
Výtvarná 4
161 00 Praha 6
Česká republika

Složení

Sucrose,
Propylene glycol, Sodium laureth sulfate, Aqua, Silica, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Parfum, Cocamidopropyl betaine, Sodium chloride, Tocopherol, Hydrogenated palm glycerides citrate, Citric acid, Sodium hydroxide, Benzophenone-4, Caramel, Maltodextrin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Ethylhexylglycerin, Cinnamal, Benzyl benzoate, Cinnamyl alcohol, Linalool, Eugenol, Limonene, CI 47005.