Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Farma Bláto Jogurt višňový 370 ml
Od českého farmáře

Farma Bláto Jogurt višňový

Farma Bláto Jogurt višňový

370 ml
Od českého farmáře
Prázdniny na farmě. Nejbližší závoz 19.7.2018

Zobrazit podobné zboží z kategorie »

Popis produktu

Produkt z kvalitního mléka z pastvy se zvýšeným obsahem vitamínů a omega 3 mastných kyselin. Vyrobeno klasickou metodou zrání v obalu. Jogurt není zahušťován škroby.

Jogurty vyrábíme z plnotučného mléka od našich krav z volného chovu na pastvinách, jen za pomocí termofilní kultury bez dalších přídavků, jako sušeného mléka a dalších zahušťovadel. Do ochucených jogurtů nám dodává marmeládu mlékařský profesionál, společnost Milcom a.s. Marmeláda obsahuje E. Jsou to ovšem E, kukřičný škrob, kyselina a zahuštění marmelády. Marmeláda neobsahuje konzervační a stabilizační E a proto výrobci důvěřujeme. Naše jogurty se vymykají také tím, že jsou vyráběny ze sladkého mléka, díky krmení krav které je prosté siláží. Takové mléko je na trhu vzácností.

skladujte při teplotě 2 až 8 stupňů Celsia / po otevření ihned spotřebujte

Složení

kravské mléko, jogurtová kultura, ochucující složka (višně – kusové ovoce 30%, cukr, glukózový sirup, ovocný protlak (jablko, višeň), modifikovaný škrob E1422, kyselina E330, želírující látka E440(i), aroma, voda).

Alergeny: kravské mléko (7)

obsah tuku min. 3,5% hm.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné složení, alergeny a země původu jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před konzumací.

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK