Sanytol Dezinfekční jednorázové čistící utěrky antialergenní 48 ks

99,90 Kč 2,08 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Sanytol antialergenní utěrky čistí a dezinfikují plochy. Trojí účinek - bakteriální, fungicidní a virucidní - odstraňuje viry, bakterie a plísně. Neutralizují alergeny roztočů, koček a pylů s 98 % účinností. Neobsahují chlór. Dermatologicky testované.

Odstraňuje 99,9 %* bakterie, plísně, viry

Bakterie, plísně a viry jsou mikroskopické organismy na površích. Pokud nejsou zničeny, mohou být příčinou infekčních onemocnění. Domácí alergeny mohou vyvolat respirační nebo kožní alergie zejména atopiků. Sanytol, expert na dezinfekce bez chlóru, vyvinul praktické univerzální utěrky, které čistí, dezinfikují a neutralizují alergeny z roztočů, koček a pylů s 98% účinností. Eliminují bakterie, viry a plísně (zdroje alergií) ze všech druhů povrchů. Jejich jedinečné složení nezpůsobuje skvrny a zanechává svěží vůni čistoty. Odstraňují kromě jiného: Escherichia coli, Herpes simplex virus, Staphylococcus aureus, Virus de la grippe H1N1, Candida albicans, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae.
*Trojí účinek: baktericidní podle normy EN 13697 (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 (15 min), virucidní na virus Influeza A (H1N1) a na virus Herpes simplex a podle normy EN 14476 (5 min).

Pro styk s potravinami** ** Povrchy, které přicházejí do styku s potravinami nebo mohou být vkládány do úst, opláchněte pitnou vodou. Na povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, malými dětmi, hračkami a domácími mazlíčky je vhodné nechat působit po dobu 15 minut a opláchnout pitnou vodou.

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Biocidní přípravek používejte bezpečně.

Složení

Biocidní účinnou látku (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5000 mg/kg,
< 5% neiontové povrchově aktivní látky, < 5% kationtové povrchově aktivní látky, Dezinfekční prostředky, Parfémy.