Sanytol Dezinfekční jednorázové čistící utěrky antialergenní 48 ks

48 ks
99,90 Kč 2,08 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Zahubí 99,9 % mikrobů, bakterií a plísní.

Domácí alergeny pocházející z roztočů, kočičí srsti nebo pylů mohou u alergiků vyvolávat respirační nebo kožní alergické reakce. Víceúčelové antialergenní dezinfekční ubrousky Sanytol vyčistí a vydezinfikují celou domácnost, a to tak, že odstraní mikroby a alergeny v jednom jediném kroku. Díky svému unikátnímu složení nezanechávají skvrny a vyznačují se příjemnou, lehkou a svěží vůní. Při preventivním a pravidelném používání regulují počet mikrobů v domácnosti.

Odstraňují mimo jiné bakterie Salmonely a Listerie. Neutralizují 99 % alergenů z kočičí srsti, roztočů a pylů. Dezinfikují, čistí a leští všechny povrchy. Dermatologicky testováno. Mohou se bezpečně používat při přípravě potravin. Bez chlóru. Biologicky rozložitelná vlákna. 100% viskóza. Neutrální vůně.

Použití

Vhodné pro: WC, umyvadla, sprchové kouty, vany, stoly, dětské jídelní židle, pracovní plochy, telefony, počítače, dálkové ovladače, interiéry automobilů, obložení stěn, atd.

O výrobci

AC Marca Czech Republic je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Produkty pod značkou SANYTOL byly původně vyvinuty pro profesionální použití v nemocnicích. Dnes značka Sanytol nabízí inovativní řadu dezinfekční čistících prostředků bez chlóru a chce svým zákazníkům zajistit zdravější domov, což je hlavní hnací silou značky.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah dětí. 

Upozornění

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01  Český Brod

Složení

Biocidní účinnou látku (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid 5000 mg/kg,
< 5% neiontové povrchově aktivní látky, < 5% kationtové povrchově aktivní látky, Dezinfekční prostředky, Parfémy.