-10 %

Sanytol Dezinfekce osvěžovač svěží květinová vůně

300 ml
Trvale výhodná cena %
89,90 Kč 299,67 Kč/l99,90 Kč
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Sanytol vyčistí vzduch a vydezinfikuje povrchy v jednom jediném kroku.

Jeho složení zajišťuje dokonalou hygienu a zanechává příjemně svěží vůni. Zahubí 99,9 % bakterií, plísní a virů, včetně viru chřipky typu A (H1N1). Dezinfikuje a čistí. Absorbuje a ničí pachy tím, že odstraňuje jejich příčinu (mikroby). Působí na vzduch, povrchy a bytové textilie. Nezanechává skvrny, k textiliím je šetrný. Příjemně provoní celou domácnost květinovou vůní.

Použití

Dezinfekce vzduchu: Zavřete dveře a okna v místnosti. Před použitím protřepat. Aplikujte krátkými postřiky. Opusťte místnost. Nechejte působit 30 minut a následně vyvětrejte. 

O výrobci

AC Marca Czech Republic je společnost, která na českém trhu působí od roku 1995 a je specialistou v oblastech péče o domácnost, hygiena, péče o tělo a v oblasti lepidel a tmelů.

Produkty pod značkou SANYTOL byly původně vyvinuty pro profesionální použití v nemocnicích. Dnes značka Sanytol nabízí inovativní řadu dezinfekční čistících prostředků bez chlóru a chce svým zákazníkům zajistit zdravější domov, což je hlavní hnací silou značky.

Skladování

Skladujte v suchu mimo dosah dětí. 

Upozornění

Biocidní přípravek používejte bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.

Výrobce

AC MARCA Czech Republic s.r.o.
Přišimasy 124
282 01  Český Brod

Složení

Biocidní účinná látka (PT2/AE): biphenyl- 2-ol 4g/kg a ethanol 312,4 g/kg,
>30 % alifatické uhlovodíky, Dezinfekční prostředky, Parfémy (linalool, butylphenylmethylpropional, hexyl cinnamal).