Finish kapsle na čištění myčky 3ks

3 ks
109,90 Kč 36,63 Kč/ks
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Popis produktu

Kapsle na čištění myčky se používají přímo v mycím procesu, tedy i s nádobím.

Na rozdíl od jiných čističů tedy nemusíte čekat na chvíli, kdy bude vaše myčka prázdná a kdy do ní ještě nikdo nevložil nic špinavého, abyste mohli spustit samostatný cyklus pro čištění. Jedna kapsle odstraní mastnotu a špínu z nitra vaší myčky, a tím i z filtru a dalších vnitřních částí. Jednou za měsíc naplňte myčku, vložte tabletu na mytí nádobí a následně na jakékoli místo uvnitř také kapsli na čištění myčky. Poté spusťte běžný mycí cyklus. Jedině čistá myčka může umýt vaše nádobí naprosto do čista.

Použití

Naplňte myčku a vložte tabletu nebo gel na mytí nádobí. Umístěte kapsli na čištění myčky Finish na jakékoli místo v myčce, nejlépe do spodní části, a spusťte běžný cyklus mytí. Vhodné pro všechny myčky nádobí. Pro ideální výsledky používejte jednou měsíčně.

O výrobci

Začátkem 50. let minulého století přinášelo rostoucí používání tvarovaného nádobí z plastu řadu obtíží. Skvrny od kávy a fleky způsobené pomalým schnutím, to byly běžné problémy, které připravily půdu pro ten správný produkt.

Na základě poznatků o potřebách mlékárenského průmyslu představil Eco-Lab dva produkty, které se poté staly významnými hráči na scéně mycích prostředků pro domácnosti: Electrasol® a nový mimořádný produkt – Finish®. Finish® je nyní největší světovou značkou prostředků používaných v myčkách na nádobí a prodává se ve více než 40 zemích celého světa.

Skladování

Spotřebujte nejlépe do 24 měsíců od data výroby uvedeného na obalu. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat.

Výrobce

Reckitt Benckiser (Czech Republic) spol. s r.o.
Vinohradská 151
130 00 Praha 3