Ecoproduct Hovězí bio vysoký roštěnec

cca 0,74 kg
Od českého farmářePrémiová kvalitaBIO
Bez éček
cca 480,93 Kč 649,90 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Popis produktu

ECOPRODUCT je malá, ale dynamická společnost rodinného typu, opírající se o zázemí vlastní biofarmy.  "Celý proces výroby masa, od nákupu živého dobytka, po konečný prodej zákazníkům je zcela v našich rukou, takže můžeme garantovat nejvyšší kvalitu zboží. Klademe velký důraz na výběr jednotlivých kusů dobytka a maximálně dbáme o citlivé a humánní zacházení se zvířaty, jak během přepravy, tak během porážky. Zvířata se před porážkou nechávají uklidnit, takže hladina stresových hormonů v mase není zvýšená jako u konvenčního hovězího a maso je proto měkčí a zdravější. Maso necháváme vyzrát minimálně 14 dní zavěšené v půlích v chladících boxech při teplotě blízké nule stupňů Celsia. Výraznější vůně masa a nazelenalá barva šťávy (nikoliv masa) nejsou známky zkaženosti, ale průvodní jevy vyzrálosti," vysvětlují farmáři.

Skladujte při teplotě 0-3°C. Je určeno k tepelné úpravě.

 

 

Příběh farmy Ecoproduct

Podnikatelská aktivita pana Zbyňka je spjata s nádhernou přírodou, která se nachází v okolí poutního místa hory Křemešník, západní části kraje Vysočina. Zde se nachází již od roku 1740 jeho farma zaměřená na chov masného skotu a na zpracování bio hovězího masa metodou mokrého zrání. Heslo rodiny Pípal zní „Ať jídlo je nám lékem a lék jídlem.“

Jak to dělají

Maso v bio kvalitě pochází výhradně z ekologických chovů speciálních masných plemen. Zvířata jsou krmena rostlinnou stravou a s pesticidy a umělými hnojivy se nikdy nesetkají. Nesnaží se vylepšit chuť, vůni, vzhled či trvanlivost chemickými náhražkami a cizorodými látkami, zatěžujícími lidský organismus. Do rukou spotřebitelů se dostávají kvalitní přírodní potraviny, které běžné maso předčí nejen kvalitou, ale i chutí a vzhledem.

Proč si Zbyněk vybral Rohlík?

„Rohlík nám přináší velmi zajímavé spojení našich produktů s našimi zákazníky na profesionální úrovni.“

 

 

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 21 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Hovězí vysoký roštěnec bio
Hovězí maso z přední části hřbetu

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota783 kJ/187 kcal
Tuky12 g
z toho nasycené mastné kyseliny g
Sacharidy0 g
z toho cukry g
Bílkoviny19 g
Sůl g
Vláknina g