-22 %

Borotalco Deodorant ve spreji Intensive

150 ml
Trvale výhodná cena %
84,90 Kč 566,00 Kč/l109,90 Kč
Země původu: Itálie,

Popis produktu

Borotalco INTENSIVE díky antiperspiračnímu složení reguluje nadměrné pocení. Vhodné použít v době zvýšeného stresu.
S nenapodobitelnou vůní BOROTALCO.

Použití: Použití pouze v souladu s účelem použití. Nastříkejte do podpaží ze vzdálenosti 15 cm. Používejte pouze na zdravou pokožku. Pokud dojde k podráždění, nepoužívejte. Zabraňte hromadění elektrostatických nábojů. Stříkejte sprej přímo na tělo, aby se nerozptýlil ve vzduchu, zabráníte tak nebezpečí vznícení. Zamezte vdechování a nestříkejte do očí. Nechejte sprej zaschnout, než se obléknete a nepoužívejte v nadměrném množství. Před použtím dobře protřepejte.

Skladování: Uchovávejte na suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.

Bezpečnostní upozornění: Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: Při zahřátí se může roztrhnout. Chraňte před teplem/ jiskrami/ otevřeným plamenem/ horkými povrchy. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C/122F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Složení

Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminium Chlorohydrate, C12-15 Alkyl Benzoate, PPG-15 Stearyl Ether, Parfum, Glycerin, Talc, Stearalkonium Bentonite, Propylene Carbonate, Tocopheryl Acetate, Magnesium Aluminometasilicate, Benzyl Benzote, Benzyl Cinnamate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Hydroxycicitronellal,Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol.