Kitl Syrob Zázvorový

500 ml
Od českého farmáře
 139,90 Kč 279,80 Kč/l
Kategorie:
Země původu: Česká republika,

Vynikající hustý sirup vyrobený z čerstvě vylisované šťávy z kořene zázvoru v BIO kvalitě.

Díky svému složení a šetrnému výrobnímu postupu je Syrob bohatý na látky zdraví prospěšné, aromatické a chuťové. Je skvělý pro přípravu osvěžujících domácích limonád. Zalitý horkou vodou a ozdobený plátkem pomeranče a kouskem skořice, jej můžete vychutnat jako skvělý horký nápoj.
 


Použití

Využití sirupu je velmi široké. Od osvěžující limonády s ledem až po alkoholické koktejly. Pro přípravu domácích limonád řeďte s kvalitní vodou v poměru 1:10,  pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8. Před použitím protřepejte. 

Tip! Připravte si lahodné zázvorové sušenky podle následujícího postupu:

V hrnci pozvolna rozpustíme kokosový olej (70 g), poté přidáme Zázvorový Syrob (5 lžic). Vše promícháme a necháme vychladnout. Do prosáté špaldové mouky (150 g) vsypeme prášek do pečiva (1 lžička), 2 lžičky strouhaného zázvoru, 2 lžičky sušených levandulových květů a vše promícháme. Pak přidáme vychladlý kokosový tuk se Syrobem a na kousky nakrájenou čokoládou (40 g s min. 70 % kakaa). Poté vypracujeme hladké těsto. Těsto zabalíme do mikrotenové fólie a dáme do ledničky alespoň na 2 hodiny odpočinout. Těsto vyválíme a třeba skleničkou vykrajujeme sušenky. Na plech vyložený pečícím papírem vkládáme sušenky. Pečeme při 180 °C asi 15 minut.  

Recept na zázvorové sušenky

 

O výrobci

Historie firmy Kitl se začala psát v roce 2005, kdy vznikla myšlenka vyrábět nápoje z bylinek, a navíc podle regionálních receptur. Jako první začala výroba bylinného vína s uklidňujícími účinky. 

Firma se snaží vyrábět výrobky z nejlepších surovin tak, aby byly zdraví prospěšné, aby byly chuťově vynikající a aby lidem skutečně pomáhaly. Všechny jejich produkty jsou vyráběné z BIO surovin, zázvor se přiváží z Indonézie a černý bez si firma dokonce pěstuje ve vlastním sadu. Při výrobě chtějí být efektivní a tak jim při ní pomáhá řada strojů, přesto ale stále sází na ruční výrobu. 

Výsledek obrázku pro kitl logo

Skladování

Případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Skladujte v chladu a temnu. Po otevření spotřebujte do 30 dnů.

Výrobce

Kitl s.r.o.
Pasířská 60
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika