Milí zákazníci, poptávka po naší službě se dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více zákazníků, omezujeme počet objednávek na jeden den na osobu. Počet položek nákupu je pak omezen na 35. Rušíme možnost platby v hotovosti a stravenkami, výjimku mají pouze senioři a ZTP. Plaťte prosím předem platební kartou. Současně pozastavujeme vracení nákupních tašek a zákazníky v karanténě prosíme, aby nám nevraceli vratné obaly. Všechny Vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Kitl Syrob Malinový s dužninou

500 ml
Od českého farmáře
139,90 Kč 279,80 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Vynikající hustý sirup vyrobený z malinové šťávy a malinové dužniny.

Obsahuje vysoký podíl ovocné složky, na 100 ml sirupu je použito 102 ml malinové šťávy a dužniny. Vyrábí se za studena, aby si zachoval co nejvíce vitamínů a minerálů. Je skvělý pro přípravu domácích limonád, koktejlů ale i osvěžujících dezertů.
 


Použití

Využití sirupu je velmi široké. Od osvěžující limonády s ledem až po alkoholické koktejly. Pro přípravu domácích limonád řeďte s kvalitní vodou v poměru 1:10,  pro přípravu horkých nápojů v poměru 1:8. Před použitím protřepejte. 

Tip! Připravte si osvěžující ledový čajs malinovým sirupem:

Do šálku vložíme sáček čaje, zalijeme horkou vodou a necháme podle návodu vyluhovat. (Čaj můžeme též připravovat zastudena – necháme vyluhovat ve studené vodě při pokojové teplotě po dobu cca 3 hodin.) Ochutíme lžící malinového sirupu a lžičkou citrónové šťávy. Čaj popíjíme vychlazený, můžeme doplnit ledovými kostkami.

Ledový čaj s Kitl Syrob Malinový

O výrobci

Historie firmy Kitl se začala psát v roce 2005, kdy vznikla myšlenka vyrábět nápoje z bylinek, a navíc podle regionálních receptur. Jako první začala výroba bylinného vína s uklidňujícími účinky. 

Firma se snaží vyrábět výrobky z nejlepších surovin tak, aby byly zdraví prospěšné, aby byly chuťově vynikající a aby lidem skutečně pomáhaly. Všechny jejich produkty jsou vyráběné z BIO surovin, zázvor se přiváží z Indonézie a černý bez si firma dokonce pěstuje ve vlastním sadu. Při výrobě chtějí být efektivní a tak jim při ní pomáhá řada strojů, přesto ale stále sází na ruční výrobu. 

Výsledek obrázku pro kitl logo

Skladování

Skladujte v chladu a temnu. Případný zákal nebo pěna nejsou na závadu a podtrhují přírodní charakter produktu. Po otevření uchovejte v chladničce a spotřebujte do 14 dní. Baleno v ochranné atmosféře.

Výrobce

Kitl s.r.o.
Pasířská 60
466 01 Jablonec nad Nisou
Česká republika

Složení

Malinová dužnina10 %
Rubus idaeus L.
Malinový koncentrát8 %
Rubus idaeus L.
Český cukr
Regulátor kyselosti
E330 - Kyselina citronová
Konzervant
E202 - Sorban draselný
Přírodní malinové aroma

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota1431 kJ/340 kcal
Tuky2 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.13 g
Sacharidy83 g
z toho cukry82 g
Bílkoviny1.3 g
Sůl0.1 g
Vláknina g
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.