Milí zákazníci, poptávka po naší službě se díky mimořádné situaci dramaticky zvyšuje. Abychom mohli obsloužit ještě více lidí, kteří nás teď potřebují, omezujeme maximální počet položek v nákupu na 45. Dál děláme vše pro to, abychom ještě více navýšili naši kapacitu. Všechny vás moc prosíme o trpělivost a shovívavost. Děkujeme Vám.

Meggle Active Protein UHT mléko 1,5%

1 l
39,90 Kč 39,90 Kč/l
Země původu: Slovenská republika,

Lahodné mléko se zvýšeným obsahem přírodního proteinu. Kvalitní trvanlivé, polotučné mléko, které obsahuje 46 g přírodního proteinu v balení.

Pro dostatek energie na každodenní úlohy, obohaťte svoji ranní misku vloček mlékem se zvýšeným obsahem proteinu. Hlavním benefitem je vysoký obsah přírodního proteinu, který je zdrojem energie pro organismus, navíc pomáhá budovat svalovou hmotu a nezatěžuje organismus. Active Protein - protein pro váš aktivní život. 

Použití

Před konzumací protřepat.

O výrobci

Rajo je dceřiná společnost Meggle. Historie tohoto mlékárenského podniku se začala psát roku 1992 v Bratislavě. Zaměřuje výhradně na výrobu mléčných výrobků jako jsou smetany na vaření či šlehání, jogurty, zakysané výrobky, sýry a další.

Skladování

Skladujte při pokojové teplotě do 24 °C. Po otevření skladujte při teplotě od 2-8 °C a spotřebujte do 3 dnů.

Výrobce

RAJO a.s.,
Studená 35,
823 55 Bratislava,
Slovensko

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 37 dnů.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 11 dnů.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Mléko
Mléčné bílkoviny

Nutriční hodnoty na 100 ml

Energetická hodnota219 kJ/52 kcal
Tuky1.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny0.9 g
Sacharidy5 g
z toho cukry5 g
Bílkoviny4.6 g
Sůl0.15 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.