Meggle Active Protein jogurt čokoládový

180 g
22,90 Kč 127,22 Kč/kg
Kategorie:
Země původu: Slovenská republika,

Popis produktu

Lahodný jogurt se zvýšeným obsahem proteinu, který Vás zasytí, ale nezatíží Váš organismus. Jogurt je nízkotučný a bohatý na bílkoviny, v lahodné čokoládové přichuti.Vyšší přítomnost bílkovin v našem těle vytváří a udržuje svalovou hmotu a zdravé kosti, podporuje spalování tuků - a to vše bez zatěžování organismu. Meggle Protein Jogurt je lahodné a zdravé občerstvení, které pomáhá udržet pocit sytosti a energie! Obsahuje 14 g přírodního proteinu v balení.

Skladování: skladujte při teplotě od 2 °C do 8 °C.

Výrobce: RAJO a.s., Studená 35, 823 55 Bratislava, Slovensko

Trvanlivost

Obvyklá trvalivost od doručení nákupu: 10 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 5 dní.

Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží, které je označeno jako last minute.

Složení

Složení: Odtučněné mléko, ochucující složka 17 % (voda, cukr, kakaový prášek 10,5 %, hořká čokoládová poleva 6 %: kakaová hmota, cukr, kakové máslo, emulgátor: slunečnicový lecitin; karamelizovaný cukr, modifikovaný škrob, aroma, regulátor kyselosti: kyselina mléčná; stabilizátor: guarová guma),mléčné bílkoviny, smetana, jogurtová kultura.

Alergeny: mléko.

Průměrné výživové údaje ve 100 ml: Energie 428 kJ/ 102 kcal; Tuky 2,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,9 g; Sacharidy 12 g, z toho cukry 12 g; Bílkoviny 7,9 g; Sůl 0,23 g.