Kneipp Sůl do koupele Dokonalý odpočinek

60 g
44,90 Kč 748,33 Kč/kg
Země původu: Německo,

Popis produktu

Koupelová sůl Kneipp® Dokonalý odpočinek nedostala své jméno jen tak náhodou. I po tom nejnáročnějším dni plném stresu a únavy dokáže během chvilky pomoci tělu i mysli nalézt ztracenou harmonii. Meduňka má uvolňující a uklidňující účinky, příjemnou vůní a zanechává pokožku krásně voňavou. Stejně jako ve všech produktech značky Kneipp® ani v tomto nenajdete konzervanty, parafíny či silikony. Relaxujte za pomoci uvolňující koupele s meduňkou.

Použití

Nasypte obsah sáčku do vodní lázně o teplotě 36-38°C. Optimální doba koupele je 15-20 minut. Obsah vystačí na cca 1 plnou vanu. Kosmetický prostředek, určeno pouze k zevnímu použití. 

O výrobci

Společnost Kneipp GmbH má dlouhou historii. Vznikla v roce 1890 v Německu a začala vyrábět léčivé a ošetřovací přípravky. Během let firma rozšiřuje své produkty o čaje, rostlinné šťávy, rostlinný prášek, tinktury, olejové extrakty a tzv. "Speciality" (hotová léčiva), rozmarýnové víno, purpurovou rzi a flatulan. Firma se brzy stává známá i za hranicemi Německa. Koncem devadesátých let min. stol. závody Kneipp zřizují dceřiné společnosti v USA, Švýcarsku a Rakousku. V roce 2001 se firma slučuje se společností Paul Hartmann AG, která se v roce 2008 stává se 100% akcionářem společnosti Kneipp. Výrobky jsou vyráběny v Německu, ale Kneipp je aktivní po celém světě. Kneipp je tradiční společnost s hlubokými znalostmi přírody a zároveň moderní společností, která své výrobky stále inovuje.

Skladování

Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Výrobce

Winterhäuser Str. 85
97084 Würzburg
Německo

Složení

Sodium Chloride, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Sodium Carbonate, Cymbopogon Nardus (Citronella) Oil, Melissa Officinalis Leaf Extract, Geraniol, Citronellol, Limonene, Citral, Linalool, Eugenol, Polysorbate 20, Caprylic/ Capric Triglyceride, CI 73015.