Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy

Kneipp Sůl do koupele #KeepCalm

Tento produkt již není v nabídce.
Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu

Sůl do koupele Kneipp® je přirozeně pečující konopný olej a éterický olej pačuli se postarají o správnou relaxaci.  

Výrobek obsahuje vysoký podíl čistě přírodní soli z termální solanky. Ta se vyrábí v posledním evropském solném dole Saline Luisenhall. Solanka se obohacuje z usazenin soli 250 milionů let starého pramoře, a to v hloubce 460 metrů. Přírodní čistá solanka neobsahuje chemické přísady a neničí životní prostředí. V soli do koupele, stejně jako v další kosmetice Kneipp®, nenajdete žádné silikony, konzervační látky, parafíny nebo minerální oleje.

Použití

Nasypte obsah sáčku do vodní lázně o teplotě 36-38 °C. Optimální doba koupele je 15-20 minut. Obsah vystačí na cca 1 plnou vanu.

O výrobci

Hartmann, německá společnost se sídlem v Heidenheim an der Brenz, jejíž historie se píše již od roku 1818. V České republice se Hartmann objevil na trhu teprve roku 1991. Podnik se zaměřuje především na odbornou zdravotnickou péči a na produkty v oblasti drogistického zboží, které zahrnují značky jako Bel, Ria, Kneipp nebo například MoliCare.

Skladování

Skladujte na suchém a stinném místě bez zvláštních omezení.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Určeno pouze k zevnímu použití. Zabraňte přímému styku koupelových krystalů s povrchy náchylnými k poškrábání. 

Výrobce

Hartmann
Winterhäuser Str. 85
97084 Würzburg
Německo

Složení

Sodium Chloride, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Cannabis Sativa Seed Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Polysorbate 20, Glycine Soja (Soybean) Oil, Tocopherol, CI 10020, CI 15985.