Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Yoggies přírodní kolagen pro psy 140 g

Yoggies přírodní kolagen pro psy

Yoggies přírodní kolagen pro psy

140 g
49,90 Kč (356,43 Kč/kg)
Popis produktu

Skvělý zdroj přírodního kolagenu, tuku jako energie i nosiče pro kolagen při vstřebávání přes střevní stěnu do krve a pamlsek v jednom. I tento produkt je zcela na přírodní bázi bez jakékoliv chemie, dochucovadel, obilí i sóji. Tento přírodní doplněk potravy pro psy se osvědčil jako doplněk pro zdravější a pružnější pohybový aparát psa, i jako odměna a doplněk rychlé energie.

Základem pro výrobu je vývar z vepřových kůží, voda, želatina a vláknina. Při testování bylo zjištěno, že přírodní kolagen pro psy lze skvěle používat i jako prostředek pro odměny, ba dokonce jako rychlý zdroj energie při zvýšené námaze např.při delších „musherských“ závodech psích spřežení, náročnějším výcviku psa apod.

Balení obsahuje tužší, rosolovitý váleček ze kterého lze lehce odlomit, nebo odkrojit kolečka kolagenního „salámku“. Tímto svého psa můžete odměnit, nebo v případě potřeby přírodně „nadopovat“ dávkou živočišného a dobře vstřebatelného tu­ku.

DOPORUČENÍ: Skladujte v chladu, po otevření spotřebujte do 48.hod (skladujte v chladu) a nepřekračujte doporučenou denní dávku, aby nedošlo k něchtěnému průjmu z důvodu vyššího příjmu přírodního, živočišného tuku…

Doporučené dávkování:

malá plemena: do 30g/den střední plemena: do 50g/den velká plemena a psi v zátěži: 100g/den obří plemena max.: 150g/den Nepřekračujte dopporučenné denní dávkování, skladujte na chladnějším místě a po otevření spotřebujte do 48.hod.

Nezapomínejte, že by pes měl mít k dispozici stále dostatek čerstvé vody.

Složení

► Metabolizovaná energie: 1075 kcal/kg ► Skladujte na chladnějším místě. Po otevření spotřebujte do 48.hod.

Složení: Vepřové kůže, voda, vláknina

Analytické složky:

Sušina 24% Hrubý protein 16,60 % Hrubý tuk 5,90 % Hrubá vláknina 0,16 % Hrubé popeloviny 1,59 % Vápník 98,93 mg/kg Fosfor 172,8 mg/kg

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK