Element Čokoládový dezert s kousky čokolády (mražený)

150 ml
59,90 Kč 399,33 Kč/l
Země původu: Česká republika,

Jemný, krémový a nadýchaný čokoládový dezert z rostlinných surovin v kompostovatelném kelímku. Čokoládový krém je politý jemnou čokoládovou polevou s višní a zasypaný banánovým práškem. Dezert je vyrobený převážně z BIO surovin

Bez alergenů, bez lepku, bez laktózy.

Dezerty jsou baleny do kompostovatelných kelímků, které jsou vyrobeny z kukuřičného škrobu. Obal je tedy ekologický a 100% rozložitelný.

Použití

Mražený dezert nechejte povolit cca 30 minut při pokojové teplotě, poté můžete ihned konzumovat.

O výrobci

Element je brněnský výrobce zdravých dezertů. Všechny produkty jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších veganských surovin, a to bez alergenů. V jejich sortimentu tak naleznete zmrzliny, dorty a další dezerty jako například brownies.

Skladování

Dezert vám vydrží zmražený 3 měsíce při teplotě –18 °C. Jako chlazený ho uchovávejte maximálně 5 dní v chladničce při teplotě do 7 °C. Po otevření ihned spotřebujte.

Výrobce

Element - lighten your life…
Karlova 7
Brno 60200, Maloměřice 
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 166 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 60 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.