• Vážení zákazníci, momentálně se bohužel potýkáme s nedostatkem skladových kapacit a nemáme tak otevřen dostatek časových oken na to, abyste si mohli objednat nákup na čas, který vám vyhovuje. Omlouváme se, že se na nás nemůžete plně spolehnout a usilovně pracujeme na nápravě.
-20 %

Galbani Cubettini

150 g
Akce do 19. 9.
39,90 Kč 266,00 Kč/kg49,90 Kč
Země původu: Česká republika,

Poloměkký pařený sýr, kostičky.

Galbani Cubettini je poloměkký pařený sýr ve tvaru kostiček. Snadno se zapéká, protože nepouští při zapékání přebytečnou vodu. Baleno v znovuuzavíratelném sáčku.

Použití

Ideálně se hodí na pizzu, zapečenou bagetu nebo těstoviny. Jídlo se může těmito kostičkami i jen posypat, nemusí se pouze zapékat.

O výrobci

Společnost Lactalis CZ, s.r.o. byla založena v 2004 jako obchodní pobočka světové mlékárenské firmy Lactalis Group a zabývala se importem mléčných výrobků. V roce 2007 došlo k akvizici dvou českých mlékáren – Mlékárny Klatovy, a.s. a Mlékárny Kunín, a.s. Do jejich portfolia patří značky Président, Mlékárna Kunín a Galbani.

Skladování

Skladujte při teplotě 4–7 °C.

Výrobce

LACTALIS CZ, s.r.o.
Líbalova 2348/1
149 00  Praha 4 – Chodov
Česká republika

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 16 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 7 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Kravské pasterované mléko
Jedlá sůl
Mlékárenské kultury

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1165 kJ/288 kcal
Tuky20 g
z toho nasycené mastné kyseliny14 g
Sacharidy1 g
z toho cukry1 g
Bílkoviny24 g
Sůl1.2 g
Vláknina g

Alergeny

Mléko
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.