Gourmet

Gourmet Gold Paštika s krůtou pro kočky

85 g
22,90 Kč 269,41 Kč/kg

Doručení už do 60 minut

100+ zákazníků pravidelně nakupuje

Země původu: dle aktuální nabídky
pro přesnou informaci kontaktujte zákaznickou podporu
Víte, že...
Lokální produkty a záruka čerstvosti

Každý den odebíráme ty nejčerstvější potraviny z místních zdrojů, kterým můžete důvěřovat.

Kompletní krmivo pro dospělé kočky.

Gourmet Gold vytvořil paštiky, lahodné receptury, které budou rozmazlovat mlsný jazýček vaší kočky novým chuťovým zážitkem. Jemné paštiky s hovězím, kuřetem, lososem a dalšími vynikajícími příchutěmi, pečlivě připravené tak, aby nabídly vaší kočce požitek z delikátní a jemné textury. 

Použití

Krmný návod: Dospělou kočku o průměrné hmotnosti (4 kg) krmte 3 konzervičkami denně, nejlépe ve dvou samostatných dávkách. Uvedené krmné dávky jsou určené pro dospělé středně aktivní kočky v přirozeném prostředí. Individuální potřeby se mohou lišit a krmnou dávku je proto nutné přizpůsobit tak, aby si vaše kočka udržela optimální hmotnost.

Podávejte při pokojové teplotě. Čistá čerstvá pitná voda by měla být vždy k dispozici.

O výrobci

Nestlé je švýcarská nadnárodní společnost se sídlem ve Vevey ve Švýcarsku. Firma byla založena v roce 1866 a pojmenována podle švýcarského chemika Henriho Nestlé. Společnost vyrábí širokou škálu produktů jako jsou potraviny pro děti, balenou vodu a nápoje, cereálie, kávu, cukrovinky, mléčné produkty, zmrzliny, mražené pizzy nebo krmivo pro domácí mazlíčky.

Skladování

Neotevřenou konzervu skladujte na suchém a chladném místě.

Výrobce

Nestlé Česko s.r.o.
Mezi Vodami 2035/31
143 20 Praha 4
Česká republika

Složení

Maso a výrobky živočišného původu (z toho krůta 4 %), minerální látky, vedlejší výrobky rostlinného původu, cukry

Výživové hodnoty
Doplňkové látky: Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A 900 Vit. D3 140 mg/kg: Síran železnatý monohydrát 31,6 Jodičnan vápenatý bezvodý 0,40 Síran měďnatý pentahydrát 3,5 Síran manganatý monohydrát 6,2 Síran zinečnatý monohydrát 51 Konzervanty Analytické složky: Vlhkost 77,5 % Protein 10,5 % Obsah tuku 7,0 % Obsah anorganických látek 3,2 % Hrubá vláknina 0,05 %