RACIO Monkeys rýžové chlebíčky s mléčnou čokoládou

11 g
7,90 Kč 718,18 Kč/kg
Země původu: Česká republika,

Rýžové pufované chlebíčky s mléčnou čokoládou

Jako občasný zdroj rychlé energie můžou rýžové chlebíčky posloužit například před cvičením či vyšší aktivitou Vašich ratolestí, jsou totiž velmi dobře stravitelné, a jako lehká svačinka před tréninkem jsou tedy naprosto ideální.

Za jejich perfektní stravitelnost může technologický postup, jakým se tyto chlebíčky vyrábějí. Jde o takzvané pufování. Pufováním se rýžová či jiná zrna díky vysoké teplotě a tlaku nafouknou, což může i za jejich následnou křupavost, která nás také tolik láká.

Použití

Určeno k přímé spotřebě.

O výrobci

RACIO patří mezi největší výrobce pufovaných výrobků v Evropě a mezi nejznámější české značky zdravé výživy. Kromě výroby vlastních pufovaných cereálních výrobků s řadou sladkých a slaných příchutí distribuuje na český a slovenský trh také tradiční knäckebroty skandinávského i německého typu, holandské toasty a další položky trvanlivého pečiva a cereálií. Pod značkou RACIO je možné najít více než 80 druhů výrobků a firma se tím profiluje jako komplexní dodavatel křupavých chlebů, který drží krok s moderními trendy ve stravování, pružně reaguje na potřeby trhu a přichází pravidelně s novými výrobky nebo inovacemi. RACIO poskytuje své produkty také formou privátních značek.

Skladování

Uchovejte v suchu, mimo přímé sluneční záření.

Výrobce

RACIO, s.r.o.
Národních hrdinů 3146 / 22B
690 02 Břeclav
Czech Republic

Trvanlivost

Obvyklá trvanlivost od doručení nákupu: 233 dní.

Garantovaná minimální trvanlivost tohoto produktu od doručení nákupu: 50 dní.Pokud by minimální trvanlivost tohoto zboží byla ve vašem nákupu menší, kontaktujte nás a my vám vrátíme zaplacenou cenu zboží v kreditech. Nevztahuje se na zboží ze sekce Zachraň jídlo.

Složení

Rýže50 %
Mléčná čokoláda50 %
Cukr
Kakaové máslo
Plnotučné sušené mléko
Kakaová hmota
E322 - Lecitiny
Přírodní vanilkové aroma

Nutriční hodnoty na 100 g

Energetická hodnota1982 kJ/473 kcal
Tuky19.5 g
z toho nasycené mastné kyseliny11.4 g
Sacharidy65.2 g
z toho cukry25.2 g
Bílkoviny7.7 g
Sůl0.11 g
Vláknina2.6 g

Alergeny

Mléko
Garantem a dodavetelem informací o éčkách je nezávislá organizace Fér potravina.
Obsah alergenů před konzumací vždy zkontrolujte na obalu výrobku.