Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Cif Expert Koupelna prostředek na podlahy

Cif Expert Koupelna prostředek na podlahy

0,75 l
69,90 Kč (93,20 Kč/l)
Popis produktu

Cif Floor Expert Koupelna prostředek na podlahy je čisticí přípravek, který perfektně odstraňuje vodní kámen, mýdlové skvrny a stopy od vody. Na mramorové a lakované povrchy, smaltované vany, lakované dřevo, plasty a přírodní linoleum.

Hygienická čistota. Perfektní odstranění vodního kamene, mýdlových skvrn a stop od vody.

Návod k použití: Ředěný: Přidejte 3 víčka Cif Floor Expert Koupelna do 5 litrů vody. Neoplachujte. Setřete suchým hadříkem pro dosáhnutí vyššího lesku čištěného povrchu. Povrch následně neoplachujte. Neředěný: Nalijte na vlhčenou houbičku nebo aplikujte přímo na znečištěný povrch, vyčištěte a setřete vlhčenou houbičkou. Pro dosáhnutí vyššího lesku následně setřete suchým hadříkem.

Bezpečnostní varování

Upozornění: Na mramorové povrchy, smaltované vany, lakované povrchy, lakované dřevo, plasty a přírodní linoleum používejte jen ředěný přípravek a opláchněte okamžitě po užití, aby jste zabránili případnému poškození. Nepoužívejte na neošetřené dřevo. Před použitím na přírodní kámen nebo na nové a speciální povrchy, vyzkoušejte přípravek nejdříve na malé, nenápadné ploše. Nemíchejte s jinými čistícími přípravkami. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on; 5-chlor-2-methyl-4– isothiazolin-3-on; 2-methyl-2,3-dihydrogenisot­hiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Složení

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky Parfum Linalool Citronellol Benzisothiazolinone Methylchloroi­sothiazolinone Methylisothia­zolinone

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK