Přihlásit Můj účet

Zapomenuté heslo na Rohlik.cz

Pro obnovení hesla zadejte email na který jste se zaregistrovali.


Nabídka
0
0 Kč

Váš košík čeká, co dobrého si vyberete :-)

Cif Expert Obývací místnost prostředek na podlahy

Cif Expert Obývací místnost prostředek na podlahy

0,75 l
69,90 Kč (93,20 Kč/l)
Popis produktu

Cif Floor Expert Obývací místnost prostředek na podlahy je čisticí přípravek, který šetrně odstraní nečistoty zejména z mramorových a lakovaných povrchů, lakovaného dřeva, plastů a přírodního linolea. Vaší podlaze navíc dodá perfektní lesk.

Jemné čištění*. Perfektní lesk.

*Přečtěte si upozornění a postupujte dle pokynů.

Návod k použití: Ředěný: Přidejte 3 víčka Cif Floor Expert Obývací místnost do 5 litrů vody. Setřete suchým hadříkem pro dosáhnutí vyššího lesku čištěného povrchu. Povrch následně neoplachujte.** Neředěný: Nalijte na houbičku a nebo aplikujte přímo na znečištěný povrch, vyčistěte a utřete vlhkým hadříkem. Pro dosáhnutí vyššího lesku utřete suchým hadříkem.

Bezpečnostní varování

Upozornění: **Na mramorové povrchy, smaltované vany, lakované povrchy, lakované dřevo, plasty a přírodní linoleum používejte jen ředěný přípravek a opláchněte okamžitě po použití, aby jste zabránili případnému poškození. Nepoužívejte na neošetřené dřevo. Před použitím na přírodní kámen nebo na nové a speciální povrchy, vyzkoušejte přípravek nejdříve na malé, nenápadné ploše. Nemíchejte s jinými čistícími přípravkami. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on; 5-chlor-2-methyl-4-isothiazolin-3-on; 2-methyl-2,3-dihydrogenisot­hiazol-3-on. Může vyvolat alergickou reakci.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí důkladně oči vypláchněte vodou.

Složení

Méně než 5 % neiontové povrchově aktivní látky Parfum Linalool Benzisothiazolinone Methylchloroi­sothiazolinone Methylisothia­zolinone

Čas doručení si zvolíte až v objednávce OK