o.b. Original Super Tampony

16 ks
74,90 Kč 4,68 Kč/ks
Země původu: Francie,

Stočené drážky tamponů o.b.® Original jsou navrženy tak, aby účinně a bezpečně odváděly tekutinu do jádra tamponu.

Tampony o.b.® Original Super jsou určeny pro dny se silným krvácením. Díky technologii StayDry™ udržují šňůrku suchou pro ještě větší pocit čistoty. Vyzkoušejte tampony o.b.® Original se stočenými drážkami pro spolehlivou ochranu.

Použití

Používejte pouze při menstruaci.

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Skladování

Skladujte v suchu.

Varování

Tampony bývají spojovány se vzácnou ale závažnou nemocí, syndromem toxického šoku (STŠ). STŠ je vzácná ale velmi vážná choroba, která může být smrtelná.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika