Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání, slevy a exkluzivní produkty jen pro členy.Doprava zdarma, garance závozu do 5 hodin od objednání
4x měsíčně nákup bez minimální výše objednávky
15 % sleva na produkty značky BEZ KOMPROMISU
Exkluzivní produkty jen pro členy
-14 %

o.b. Original Super+ Tampony

16 ks
Akce do 16. 8.
59,90 Kč 3,74 Kč/ks69,90 Kč
Země původu: Francie,

Stočené drážky tamponů o.b.® Original jsou navrženy tak, aby účinně a bezpečně odváděly tekutinu do  jádra tamponu, aby ses cítila spolehlivě chráněna.

Tampony o.b.® Original Super Plus jsou vhodné pro dny s velmi silným krvácením. Díky technologii StayDry™ udržují šňůrku suchou pro ještě větší pocit čistoty. Vyzkoušej tampony o.b.® Original se stočenými drážkami pro spolehlivou ochranu!

O výrobci

Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Firma se zapojuje do filantropických aktivit a podporuje rozvoj regionálních komunit. Řada programů společenské odpovědnosti, které společnost iniciovala nebo se na nich podílí, dosáhla celosvětového měřítka a stále si zachovává svůj silný vliv na péči o zdraví.

Společnost nabízí sortiment výrobků pro zdravotní péči a specializuje se na výrobu toaletních a jiných hygienických potřeb. Mezi její nejznámější značky patří například obvazy Band-Aid, léky Tylenol, výrobky Johnson baby, Neutrogena, výrobky Clean & Clear anebo kontaktní čočky Acuvue.

Výrobce

Johnson & Johnson, s.r.o.
Walterovo náměstí 329/1 
158 00 Praha 5 - Jinonice 
Česká republika