Marty Essential 100% maso pro psy – losos

1,2 kg
Vyprodáno. Očekáváme ve středu.
Poslat e-mail, až bude skladem
Zobrazit podobné zboží z kategorie »
Země původu: Česká republika,

Dopřejte svým čtyřnohým mazlíčkům kvalitní konzervu prémiové značky Marty.

Toto krmivo obsahuje 60 % vynikajícího masa z lososa a ze 40 % drůbeží, vepřové nebo hovězí maso doplněné o změkčené drůbeží a rybí kosti. Vašemu psovi tak nabízí ideální a přirozený zdroj proteinů v podobě čistého masa bez želatiny, příměsí či dalších aditiv. 

Marty konzervy jsou vhodné pro všechna plemena psů v jakémkoliv věku a s jakoukoliv tělesnou zátěží – jde totiž jen o čisté maso ve šťávě, kterou počas tepelného zpracování uvolnilo. 

Toto krmivo respektuje přírodu a vašeho masožravého miláčka umožňuje krmit opravdovým masem.

Proč krmit konzervami Marty? 

V konzervách Marty najdete pouze maso, žádné konzervační látky, žádná želatina, žádná mouka, jen maso.

V Marty používají nejkvalitnější maso od lokálních dodavatelů, které pochází ze stejných porážek, jako maso určené pro lidi. Po porážce maso získává speciální veterinární status Určeno pro krmení zvířat. Maso je po porážce částečně vysušeno, což znamená, že v 800 g je zhruba tolik živin, jako v 1 kg syrového masa.

Konzervy jsou poté masem ručně plněny. Pouze to totiž zaručuje udržení maximální kvality a odstranění jakýchkoli vzduchových bublin. Konzervy jsou následně sterilizovány výhradně teplem a tlakem, čímž jsou zahubeni jakýkoliv případní škůdci.

Použití

Krmivo podávejte při pokojové teplotě. Jelikož při zpracování produktu nebyly použity žádná syntetická zahušťovadla ani želatina, při otevírání plechovky doporučujeme jednou rukou zakrýt otevíranou plechovku, zatímco druhou rukou ji otevíráte. Tím předejdete případnému znečištění oděvu šťávou, která může být nahromaděná pod víčkem, ale není na škodu. Poté už stačí jen naservírovat do misky a krmit.

Šťávou, kterou maso pustilo je možné polít například granule nebo v případě, že váš pes není zvyklý na vlhká krmiva, ze začátku celý obsah konzervy s např. 20 % granulí smíchat. Dávku suchého příkrmu můžete postupně snižovat. Nikdy však nezapomínejte: vždy zajištěte přístup k dostatku pitné vody.

Na hmotnost psa 5 kg podávejte 200 g krmiva. 

O výrobci

Společnost Martypet s.r.o. z Brna má dlouholeté zkušenosti (sahající až do roku 1998) v obchodní činnosti s chovatelskými potřebami. V letech 2015 a 2016 však začala vyvíjet svůj unikátní systém sterilizace masa bez používání více cyklového vaření, které neúměrně zvyšuje cenu a zároveň bez použití zahušťovadel, která jsou běžné používána buď pro navýšení objemu pevné složky nebo jako absorber vlhkosti z masa, která se při sterilizaci změní na páru a způsobila by explozi plechovky. Na konci roku 2016 společnost vyrobila první šarži čistého masa pro psy bez želatiny, konzervantů, dochucovadel či stabilizátorů a dnes je jedním z předních výrobců čistě masových krmiv v Evropě.

Skladování

Skladujte v suchu, při teplotě 5–25 °C a mimo přímé světlo,

Upozornění

Při otevírání přikryjte rukou, v případě tvrdého nafouknutí konzervy a nezamáčknutelného dna konzervu zlikvidujte.

Výrobce

Martypet s.r.o.  
Peroutková 290/5  
602 00  Brno
Česká republika