Dnes mezi 23:00 až 23:10 dojde na našem webu k technickým úpravám a nebude tak v tomto čase dostupný. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

Cava Codorniu Mediterrania brut

0,75 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
Éčka
(Celkem 1)
279,90 Kč 373,20 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Kategorie:
Země původu: Španělsko,

Popis produktu

Macabeo 50% , Parellada 30% , Xarel·lo 20%, oblast Penedes. Energické a elegantní šumivé víno Cava od nejstaršího španělského výrobce Codorníu. Toto cuvée se vyrábí ze tří místních odrůd – Viura, Xarel•lo a Parellada. V chuti postřehnete nekonečné vjemy středomořských chutí, kde dominuje ovoce, mandle, květiny a středozemní bylinky, v pozadí s minerálními tóny. Archivace 1-3 roky.

O vinařství

Historicky slavné vinařství, kde jeden z majitelů Josep Raventós je považován i za prvního výrobce kvalitních šumivých španělských vín. Firma velmi investovala do výzkumu jak v oblasti vinohradnictví tak vinařství. Codorníu je také jedním z největších výrobců vín Cava jež se proslavil svou vysokou kvalitou a konsistencí napříč celým svým portfóliem.

Použití

Doporučujeme jako aperitiv, ke středomořské kuchyni, rybám, drůbeži anebo samotné. Teplota podávání 5-7°C, typ sklenice flétna.

Složení

Réva vinná
E220 - Oxid siřičitýŠkodlivost 5 z 6
Garantem a dodavetelem hodnocení éček je nezávislá organizace Fér potravina.