Slide 1 of 2

Baron Hildprandt Ze zralých hrušek 40%

0,7 l
Tento produkt je určen starším 18 let.
599,90 Kč 857,00 Kč/l
Tento produkt je určen starším 18 let. Při převzetí zboží bude ověřen váš věk.
Země původu: Česká republika,

Poctivý destilát z prvotřídních hrušek z jižních Čech. Díky pečlivé práci mistra destilatéra pana Václava Šitnera bylo dosaženo mimořádné kvality. Vyznačuje se harmonickou, ovocnou a lehce nasládlou chutí. Zrálo v dubových sudech.
Ideální teplota pro podávání: 20°C.


O výrobci

Kvalita a množství ovoce v jižních Čechách inspirovalo barona Hildprandta, aby v roku 1885 založil Zámeckou palírnu přímo naproti svému vodnímu zámku v Blatné, na místě cukrovaru, který zde postavil v roce 1812. Když lihovar zakládal, jistě netušil, že na následujících více než sto let bude jeho rod vyhnán z Čech až do Etiopie.

Osud jeho rodu se ubíral doslova podle kréda, které je vepsáno do rodového erbu. „Přes překážky ke slávě“. V polovině minulého století přišla rodina Hildprandtů o všechen majetek a byla z Čech násilně vystěhována. Nějakou dobu žila v Etiopii, později v Německu a do Blatné se členové rodu Hildprandtů vrátili až na začátku devadesátých let.

Dnes už opět Zámecká palírna dává slávu nejen tradičním likérům a fernetu ale i ovocným destilátům Baron Hildprandt. Výroba v palírně probíhá pod pečlivým dohledem mistra destilatéra Václava Šitnera, prezidenta unie destilatérů.

Skladování

Skladujte při teplotě 0-25°C.

Výrobce

Liqui B Zámecký ovocný lihovar Blatná s.r.o.
Plzeňská 315
388 01 Blatná

Složení

Velejemný líh
Hruškový destilát
Cukr
Přírodní hruškové aroma
Kulér